KS Orkan Sochaczew. Po rundzie jesiennej

0
53

PO RUNDZIE JESIENNEJ: Seniorzy

PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA – sezon 2020-2021

SPARINGI:

ZAGRALI: Antoni Gomza, Konrad Kowalski, Robert Kołodziejczak, Piotr Orliński, Łukasz Kobierecki, Piotr Tomaszewski, Mateusz Kaczorowski, Patryk Malinowski, Adrian Rzeźniczek, Przemysław Bardziński, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik, Kamil Śmigiel, Patryk Rygacki, Michał Foks, Radosław Strzelczyk, Radosław Jaworski, Konrad Rogowski, Szymon Adamski, Grzegorz Affek, Kamil Jeznach, Michał Foks, Łukasz Ziółkowski, Damian Maćkiewicz, Kacper Jasiński.

  1. Orkan Sochaczew – Orzeł Kampinos 7:0 (4:0)

Bramki: Cezary Czarnecki -5, Sebastian Wójcik, Mateusz Kaczorowski.

  1. Orkan – Zorza Szczawin 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Bramki: Sebastian Wójcik -2,Cezary Czarnecki.

  1. Naprzód Brwinów – Orkan 1:1 (0:0)

Bramka: Adrian Rzeźniczek.

  1. Olimpia Chąśno – Orkan 4:6 (0:3)

Bramki: Cezary Czarnecki -3, Sebastian Wójcik, Mateusz Kaczorowski, Kamil Śmigiel.

  1. Orkan – Piast Feliksów 3:3 (1:1)

Bramki: Cezary Czarnecki -2, Adrian Rzeźniczek.

  1. Orkan – Spójnia Mała Wieś 3:0 (1:0)

Bramki: Cezary Czarnecki -2, Adrian Rzeźniczek.

PUCHAR POLSKI

  1. Orkan – Delta Słupno 1:3 (0:1)

Bramka: Cezary Czarnecki.

GRALI W PUCHARZE: Antoni Gomza, Robert Kołodziejczak, Michał Foks, Łukasz Kobierecki, Radosław Strzelczyk, Piotr Tomaszewski, Piotr Orliński, Patryk Rygacki, Grzegorz Affek, Kamil Śmigiel, Adrian Rzeźniczek, Przemysław Bardziński, Robert Wasilewski, Patryk Malinowski, Mateusz Kaczorowski, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik.

LIGA:

KADRA: Michał Nowakowski, Antoni Gomza, Konrad Kowalski, Robert Kołodziejczak, Michał Foks, Łukasz Kobierecki, Patryk Malinowski, Kamil Śmigiel, Grzegorz Affek, Radosław Strzelczyk, Piotr Orliński, Przemysław Bardziński, Piotr Tomaszewski, Mateusz Kaczorowski, Konrad Kuśmider, Adrian Rzeźniczek, Kamil Jeznach, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik, Kacper Jasiński, Adam Jastrzębski, Patryk Rygacki, Robert Wasilewski, Jakub Skumiał.

1: Orkan – Unia Iłów 1:2 (0:1)

Bramka: Cezary Czarnecki.

2: Orkan – Amator Maszewo 0:6 (0:3)

3: Stegny Wyszogród – Orkan 4:2 (2:1)

Bramki: Cezary Czarnecki -2.

4: Orkan – Zryw Bielsk 0:5 (0:4)

5: Unia Czermno – Orkan 1:3 (0:1)

Bramki: Kamil Śmigiel, Sebastian Wójcik, Patryk Malinowski.

6: Orkan – Delta Słupno 1:2 (0:1)

Bramka: Cezary Czarnecki.

7: Skra Drobin – Orkan 2:0 (1:0)

8: Orkan – Stoczniowiec Płock 0:2 (0:1)

9: Orzeł Goleszyn – Orkan 0:0

10: Orkan – Pogoń Słupia 7:0 (3:0)

Bramki: Cezary Czarnecki -3, Sebastian Wójcik -3, Robert Wasilewski.

11: Mazur Gostynin – Orkan 2:0 (1:0)

12: Orkan – Skrwa Łukomie 2:5 (1:2)

Bramki: Sebastian Wójcik, Adrian Rzeźniczek.

13: Błękitni Gąbin – Orkan 2:3 (0:1)

Bramki: Piotr Orliński, Cezary Czarnecki, Michał Foks.

TABELA:

Lp………….Drużyna……………Mecze….Punkty…..Z………..R……….P…….BRAMKI

  1. Stoczniowiec Płock……….13……….33……….10……….3……….0………..64:15
  2. Zryw Bielsk………………………13………..33……….11……….0……….2……….48:21
  3. Delta Słupno…………………..13………..28………..8………..4………..1……….28:13
  4. Mazur Gostynin………………13……….23………..7………..2…………4……….36:26
  5. Unia Iłów…………………………..13……….22……….7…………1………..5……….47:39
  6. Orzeł Goleszyn………………..13……….20……….5…………5………..3……….32:19
  7. Błękitni Gąbin………………….13……….16……….5…………1………..7……….35:28
  8. Skra Drobin………………………13……….16……….5………..1………..7………..39:45
  9. Skrwa Łukomie………………..13……….15……….4………..3………..6………..33:36
  10. Amator Maszewo…………13……….15……….5………..0…………8………..34:46
  11. Stegny Wyszogród………13……….14………..4……….2………..7…………31:47
  12. Unia Czermno……………….13……….11………..3………..2……….8…………24:35
  13. Orkan Sochaczew…………13………10………..3………..1……….9…………19:33
  14. Pogoń Słupia…………………13………..4…………1………..1………11……….17:84

.

PO RUNDZIE JESIENNEJ: Juniorzy

Płocka I Liga Junior Starszy A1 (U-19) rocznik 2002/2003

W lidze gra rocznik 2003/2004.

TRENER: Andrzej Grzybowski

KADRA: Wojciech Niemyjski, Łukasz Ziółkowski, Jakub Racki, Benedykt Cieśla, Jakub Dąbrowski, Jakub Kowalczyk, Patryk Kacprzak, Patryk Rygacki, Jakub Jeznach, Wiktor Piętak, Bartłomiej Rybak, Jakub Radosz, Adrian Dul, Kacper Przydworski, Jakub Skumiał, Eryk Wojciechowski, Kacper Niemyjski, Patryk Pruski, Mikołaj Kuźmiński, Mikołaj Krzemiński, Mateusz Rosłoniak, Jakub Rzepka, Michał Zieliński, Jakub Gruczek, Piotr Wolski, Antoni Andrusiewicz, Piotr Tomaszewski.

SPARINGI:

  1. Guzovia Guzów (sen) – Orkan (jun) 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
  2. Macovia Maków (2002) – Orkan 1:7 (1:4)

Bramki: Jakub Racki -2, Zawodnik Testowany -2, Kacper Przydworski, Wiktor Piętak, Kacper Niemyjski.

  1. Laktoza Łyszkowice -Orkan 2:9 (1:4)

Bramki: Kacper Przydworski -2, Eryk Skwara-Sadowski -2, Eryk Wojciechowski, Bartłomiej Rybak, Adam Górski, Mateusz Rosłoniak, Patryk Pruski.

  1. Czarni Bednary (2002) – Orkan (2003) 3:3 (1:1)

Bramki: Antoni Andrusiewicz, Michał Zieliński, Eryk Skwara-Sadowski.

  1. AP Żyrardowianka – Orkan 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Bramki: Michał Zieliński, Patryk Rygacki, Eryk Skwara-Sadowski.

  1. Czarni Bednary (seniorzy/juniorzy 2002) – Orkan 2003 3:2 (2:1)

Bramki: Wiktor Pietak, Kacper Przydworski.

LIGA:

1: Sparta Mochowo – Orkan 4:1 (2:1)

Bramka: Michał Zieliński

2: Orkan – Skra Drobin 2:0 (0:0)

Bramki: Jakub Racki, Bartłomiej Rybak.

3: Orkan – Unia Czermno 3:3 (0:2)

Bramki: Jakub Kowalczyk, Patryk Kacprzak, Jakub Skumiał.

4: Orkan – pauzuje

5: Orkan – ULKS Ciółkowo 2:2 (1:1)

Bramki: Kacper Przydworski, Michał Zieliński.

6: Orzeł Goleszyn – Orkan 0:5 (0:1)

Bramki: Kacper Przydworski -2, Michał Zieliński, Bartłomiej Rybak, Piotr Wolski.

7: Orkan – GKS Góra 1:2 (1:1)

Bramki: Piotr Wolski.

8: Orkan – Sparta Mochowo 4:0 (1:0)

Bramki: Jakub Kowalczyk, Michał Zieliński, Bartłomiej Rybak, Patryk Pruski.

9: Skra Drobin – Orkan 2:7 (2:2)

Bramki: Michał Zieliński -3, Benedykt Cieśla, Jakub Kowalczyk, Patryk Rygacki, Jakub Racki.

10: Unia Czermno – Orkan 3:4 (1:2)

Bramki: Jakub Kowalczyk -2, Benedykt Cieśla, Bartłomiej Rybak.

11: Orkan – pauzuje

12: ULKS Ciółkowo – Orkan 0:1 (0:0)

Bramka: Piotr Wolski.

13: Orkan – Orzeł Goleszyn 1:2 (1:1)

Bramka: Jakub Kowalczyk.

14: GKS Góra – Orkan 4:0 (2:0)

TABELA

Lp………….Drużyna……………Mecze….Punkty…..Z………..R……….P…….BRAMKI

  1. GKS Góra………………………….12……….28………..9………..1……….2……….43:14
  2. Sparta Mochowo……………12……….24……….8……….0………..4……….44:20
  3. Orkan Sochaczew…………..12……….20……….6……….2………..4………..31:22
  4. ULKS Ciółkowo……………….12……….20……….6………..2……….4………..36:31
  5. Orzeł Goleszyn………………..12……….17……….5………..2……….5………..25:27
  6. Unia Czermno………………….12………..6………..1……….3………..8………..25:54
  7. Skra Drobin………………………12………..5……….1………..2………..9………..22:58

.

PO RUNDZIE JESIENNEJ: Trampkarze

Płocka I Liga Trampkarz C1 (U-15) rocznik 2006/2007

TRENER: Dariusz Dzięgielewski

KADRA: Jan Firlej, Jakub Kaczor, Bartłomiej Pawlik, Oliwier Mroczek, Mikołaj Przydworski, Jakub Kołodziejczak, Tobiasz Fabisiak, Karol Adamczewski, Piotr Michalak, Antoni Haczykowski, Paweł Jaworski, Szymon Szczepaniak, Patryk Świątek, Kacper Niegowski, Wojciech Szymański, Brayan Rozkres, Oliwier Mroczek, Adrian Rutkowski, Mateusz Skomiał.

SPARINGI:

  1. Orkan – Piast Feliksów 5:0 (2:0)

Bramki: Kacper Niegowski -2, Mikołaj Przydworski -2, Jakub Kołodziejczak.

  1. Pelikan Łowicz – Orkan 4:3 (3:2)

Bramki: Mikołaj Przydworski -2, Kacper Niegowski.

  1. Orkan Sochaczew – Błonianka Błonie 5:3 (3:3)

Bramki: Bartłomiej Pawlik -2, Mikołaj Przydworski, Piotr Michalak, Tobiasz Fabisiak.

  1. Piast Feliksów – Orkan 4:0 (2:0)

LIGA:

1: Orkan – Delta Słupno 2:0 (0:0)

Bramki: Szymon Szczepaniak, Kacper Niegowski.

2: Orkan – pauzuje

3: Spójnia Mała Wieś – Orkan 3:7 (0:3)

Bramki: Mikołaj Przydworski -3, Karol Adamczewski, Kacper Niegowski, Szymon Szczepaniak, Oliwier Mroczek.

4: Orkan – Pegaz Drobin 7:3 (4:1)

Bramki: Mikołaj Przydworski -5, Piotr Michalak -2.

5: Sparta Płock – Orkan 1:5 (1:1)

Bramki: Mikołaj Przydworski -3, Kacper Niegowski, Bartłomiej Pawlik.

6: Orkan – pauzuje

7: Błękitni Gąbin – Orkan 5:1 (3:1)

Bramka: Kacper Niegowski.

8: Delta Słupno – Orkan 0:4 (0:1)

Bramki: Piotr Michalak -2, Mateusz Skomiał, Jakub Kołodziejczak.

9: Orkan – pauzuje

10: Orkan – Spójnia Mała Wieś 5:1 (3:1)

Bramki: Jakub Kołodziejczak -2, Mikołaj Przydworski -2, Szymon Szczepaniak.

11: Pegaz Drobin – Orkan 1:4 (1:2)

Bramki: Mikołaj Przydworski -2, Szymon Szczepaniak, Kacper Niegowski.

12: Orkan – Sparta Płock 7:2 (4:1)

Bramki: Kacper Niegowski -3, Piotr Michalak -2, Tobiasz Fabisiak -2.

13: Orkan – pauzuje

14: Orkan – Błękitni Gąbin 4:7 (1:1)

Bramki: Kacper Niegowski -2, Piotr Michalak, Szymon Szczepaniak.

TABELA

Lp………….Drużyna……………Mecze….Punkty…..Z………..R……….P…….BRAMKI

  1. Błękitni Gąbin…………………..10………30………10……….0………0………105:15
  2. Orkan Sochaczew……………10………24……….8………..0……….2……….46:23
  3. Pegaz Drobin……………………10………15……….5………..0……….5……….26:35
  4. Delta Słupno……………………..10………15……….5………..0……….5……….39:41
  5. Sparta Płock………………………10……….3………..1………..0………..9……….23:62
  6. Spójnia Mała Wieś…………..10……….3………..1………..0……….9……….16:79

.

PO RUNDZIE JESIENNEJ: Młodzicy I

Płocka I Liga Młodzik D1 (U-13) rocznik 2008/2009

TRENER: Krystian Pisarek

KADRA: Antoni Ilczuk, Jedrzej Kuśmierczyk, Dominik Gasiński , Oskar Kaźmierczak, Eryk Makulski, Adam Małczak, Oliwier Mroczek, Hubert Ptasiński, Oliwier Sabalski, Franciszek Stawicki, Hubert Duplicki, Stanisław Leszczyński, Maciej Wasilewski, Dominik Cieśla, Krystian Panek, Wiktor Stolarski, Adam Wosiński, Daniel Piętak, Hubert Ptasiński.

SPARINGI:

  1. Unia Iłów – Orkan 1:10

Karol Stawicki -2, Oskar Kaźmierczak -2, Oliwier Mroczek, Oliwier Sabalski, Hubert Ptasiński, Krystian Panek, Dominik Gasiński, Stanisław Leszczyński.

  1. Orkan – Promyk Nowa Sucha 0:5
  2. Orkan – KS Teresin 1:5

Bramka: Franciszek Stawicki

  1. Orkan- Unia Iłów 5:1

Bramki: Oskar Kaźmierczak -2, Oliwier Sabalski , Hubert Ptasiński, Wiktor Stolarski.

  1. Lwowianka Lwówek – Orkan 2:14 (0:3, 1:3, 0:4, 1:4)

Bramki: Oliwier Sabalski -6, Stanisław Leszczyński -4, Franciszek Stawicki -2, Oliwier Mroczek, Wiktor Stolarski.

  1. Orkan – Widok Skierniewice 3:2 (0:0, 2:1, 0:0, 1:1)

Bramki: Oliwier Sabalski -3.

  1. Widok Skierniewice – Orkan 9:4 (2:1, 1:1, 4:0, 2:2)

Bramki: Oliwier Sabalski -3, Oliwier Mroczek.

  1. Guzovia Guzów (2007) – Orkan (2008) 3:3 (2:1)

Bramki: Oliwier Sabalski, Oskar Kaźmierczak, AdamMałczak.

LIGA:

1: Orkan I – SSM I Wisła Płock 0:8 (0:5)

2: Kasztelan Sierpc – Orkan I 1:5 (0:1)

Bramki: Oliwier Sabalski -2, Stanisław Leszczyński -2, Oskar Kazimierczak.

3: Orkan I – FEA Gostynin 2:0 (1:0)

Bramki: Oliwier Mroczek, Oliwier Sabalski.

4: Pogoń Słupia – Orkan I 1:5 (1:0)

Bramki: Oskar Kaźmierczak -2, Stanisław leszczyński, Oliwier Sabalski, Hubert Ptasiński.

5: Orkan I – Błękitni Gąbin 1:1 (1:0)

Bramka: Adam Małczak.

6: Orkan I – Delta Słupno 4:1 (1:0)

Bramki: Stanisław Leszczyński, Adam Małczak, Maciej Wasilewski, Oliwier Sabalski.

7: Królewscy Płock – Orkan I 4:0 (2:0)

8: SSM I Wisła Płock – Orkan I 6:0 (4:0)

9: Orkan I – Kasztelan Sierpc 8:1 (5:0)

Bramki: Hubert Ptasiński -3, Oliwier Sabalski -2, Maciej Wasilewski, Krystian Panek, Dominik Gasiński.

10: FEA Gostynin – Orkan I 0:3 (0:1)

Bramki: Oliwier Sabalski -2, Oliwier Mroczek.

11: Orkan I – Pogoń Słupia 6:1 (2:0)

Bramki: Oliwier Sabalski -3, Stanisław Leszczyński -2, Hubert Ptasiński.

12: Błękitni Gąbin – Orkan I 3:1 (1:0)

Bramka: Oliwier Sabalski.

13: Delta Słupno – Orkan I 1:0 (1:0)

14: Orkan I – Królewscy Płock 1:4 (1:3)

Bramka: Stanisław Leszczyński.

TABELA

Lp………….Drużyna……………Mecze….Punkty…..Z………..R……….P…….BRAMKI

  1. SSM I Wisła Płock…………..14………..42……..14………0………..0………..118:8
  2. Królewscy Płock………………14……….36………12………0………..2………..81:17
  3. Błękitni Gąbin………………….14………..22………7………..1………..6………..27:33
  4. Orkan I Sochaczew………..14………..22………7………..1………..6………..36:32
  5. FEA Gostynin……………………14……….19……….6………..1………..7………..28:41
  6. Delta Słupno……………………14……….19……….6………..1………..7………..24:41
  7. Kasztelan Sierpc……………..14………..4………..1………..1……….12………10:95
  8. Pogoń Słupia……………………14………..1………..0………..1………13……….11:68

SPARING PO SEZONIE:

  1. Orkan – Bzura Chodaków 6:3

Bramki: Stanisław Leszczyński -2, Oliwier Sabalski -2, Hubert Ptasiński, Maciej Wasilewski.