KS Orkan Sochaczew. Po sezonie: Juniorzy Młodsi i Młodzicy Starsi

0
34

 

Juniorzy Młodsi

 

Płocka II liga B2 (U-16) – rocznik 2003

TRENER: Andrzej Grzybowski
BRAMKARZE: Jakub Radosz, Michał Michalczewski
ZAWODNICY Z POLA: Adrian Chłystek, Jakub Dąbrowski, Wiktor Gąsiorowski, Przemysław Górecki, Jakub Jeznach, Patryk Kacprzak, Filip Kowalik, Mikołaj Krzemiński, Mikołaj Kuźmiński, Damian Łukawski, Wiktor Michurski, Filip Osówniak, Wiktor Piętak, Kacper Przydworski, Mateusz Rosłoniak, Jakub Rzepka, Jakub Skomiał, Piotr Tomaszewski, Kacper Tomaszewski, Michał Zieliński, Mateusz Kaczorowski, Cezary Pietrasik, Eryk Wojciechowski.

SEZON WIOSENNY
1. Orkan – pauzuje —– Mazur Gostynin wycofał się z ligi.
2. Start Proboszczewice – Orkan 1:8 (1:4) Łukawski -2, Krzemiński -2, Michurski, Kuźmiński, Zieliński, samobójcza.
3. Orkan – Skrwa Łukomie 3:1 (2:1) Zieliński, Łukawski, Skumiał.
4. Bzura Chodaków – Orkan 6:1 (3:1) Dąbrowski.
5. Orkan – pauzuje
6. Orkan – pauzuje
7. Orkan – Start Proboszczewice 3:1 (2:0) Łukawski -2, Krzemiński.
8. Skrwa Łukomie – Orkan 1:6 (0:1) Łukawski -4, Michurski, Zieliński.
9. Orkan – Bzura Chodaków 1:2 (1:1)
10. Orkan – pauzuje

TABELA:
1. Bzura Chodaków…………………6…..16…..27:6
2. Orkan Sochaczew………………..6…..12…..21:12
3. Skrwa Łukomie ………………….6……9……11:26
4. Start Proboszczewice……………6……1……..9:24

 

 

Młodzicy Starsi

 

Płocka I liga D1 (U-13) – rocznik 2006

TRENER: Dariusz Dzięgielewski
BRAMKARZE: Jan Firlej, Jakub Kaczor.
ZAWODNICY Z POLA: Wojciech Szymański, Bartłomiej Pawlik, Piotr Michalak, Tobiasz Fabisiak, Jakub Kołodziejczak, Szymon Tomczak, Jan Pawłowski, Karol Adamczewski, Maciej Opasiak, Kacper Niegowski, Paweł Jaworski, Mateusz Skomiał, Szymon Szczepaniak, Franciszek Dębkowski, Szymon Dzikliński, Krystian Korbut, Oskar Raczkowski, Jakub Mońka.

RUNDA JESIENNA
1. Orkan – Wisła I Płock 0:13 (0:7)
2. FEA II Łąck – Orkan 5:0 (5:0)
3. Orkan pauzuje
4. Huragan Bodzanów – Orkan 0:7 (0:3) Niegowski -2, Michalak -2, Kołodziejczak, Skomiał, Tomczak.
5. Orkan – Królewscy Płock 1:6 (1:4) Adamczewski.
6. Mazowia Słubice – Orkan 0:8 (0:3) Kołodziejczak -2, Adamczewski -2, Mońka, Skomiał, Michalak, Pawłowski.
7. Orkan – Soccer Słupno 3:3 (2:1) Niegowski -2, Michalak.
8. Wisła II Płock – Orkan 14:0 (4:0)
9. Orkan – Zryw Bielsk 3:0 walkower
10. Wisła Głównia Sobowo – Orkan 1:7 (1:4) Niegowski -4, Adamczewski, Szczepaniak, Michalak.
11. Orkan – FEA I Łąck 0:5 (0:2)

TABELA
1. Wisła I Płock………………………10…..28…..99:5
2. FEA I Łąck…………………………10…..26…..87:7
3. Wisła II Płock……………………..10…..24…..107:10
4. Królewscy Płock…………………..10…..22…..90:17
5. Soccer Słupno…………………….10…..16…..39:26
6. FEA II Łąck………………………..10…..15…..32:51
7. Orkan Sochaczew…………………10…..13…..29:47
8. Wisła Główina Sobowo…………..10…..7……22:70
9. Zryw Bielsk………………………..10…..5……5:90
10. Huragan Bodzanów……………..10…..2……6:88
11. Mazowia Słubice…………………10…..1……4:109

RUNDA WIOSENNA
12. SSM I Wisła Płock – Orkan 10:0 (5:0)
13. FEA II Łąck – Orkan 0:3 walkower
14. Orkan – pauzuje
15. Orkan – Huragan Bodzanów 6:1 (1:1) Adamczewski -3, Niegowski, Rutkowski, Michalak.
16. Królewscy Płock – Orkan 0:3 walkower
17. Orkan – Mazowia Słubice 3:0 walkower
18. Soccer Słupno – Orkan 2:2 (2:0) Skomiał, Michalak.
19. Orkan – SSM II Wisła Płock 1:7 (0:4) Szczepaniak.
20. Zryw Bielsk – Orkan 1:5 (0:1) Niegowski -3, Skomiał -2.
21. Orkan – Wisła Główina Sobowo 3:1 (1:0) Pawłowski -2, Adamczewski.
22. FEA II Łąck – Orkan 0:3 walkower

TABELA
1. Wisła I Płock……………………….20…..56…..220:7
2. Wisła II Płock………………………20…..52…..193:14
3. Soccer Słupno……………………..20…..38……92:45
4. Orkan Sochaczew………………….20…..35…..58:69
5. Wisła Główina Sobowo……………20…..25……61:125
6. Zryw Bielsk…………………………20…..20……25:133
7. Huragan Bodzanów……………….20…..14……22:152
8. Mazowia Słubice…………………..20…..10……14:202
9. Królewscy Płock……………………20…..28……96:41
10. FEA I Łąck…………………………20…..26……87:37
11. FEA II Łąck………………………..20…..18…..35:78

Królewscy Płock, FEA I i II Łąck wycofali się z rozgrywek przed rundą wiosenną.