KS Orkan Sochaczew. PO SEZONIE: Seniorzy

0
19

TRENER: Szajewski Józef

BRAMKARZE: Gomza Antoni, Kuśmider Dawid.

ZAWODNICY Z POLA: Adamiak Przemysław, Affek Grzegorz, Bardziński Przemysław, Czarnecki Cezary, Czarnecki Piotr, Dłutek Kamil, Jastrzębski Adam, Jaworski Radosław, Jeznach Kamil, Kaliński Michał, Kobierecki Łukasz, Kołodziejczak Robert, Maćkiewicz Damian, Majszak Hubert, Malinowski Patryk, Pietrzyk Jakub, Rogala Adrian, Rogala Mateusz, Rzeźniczek Adrian, Skomiał Jakub, Śmigiel Kamil, Strzelczyk Radosław, Świstak Ernest, Tomaszewski Piotr, Widyński Arkadiusz.

RUNDA JESIENNA:

1. Orkan – Sparta Mochowo 2:0 (1:0) Czarnecki C. -2.

Skład: Kuśmider, Świstak, M. Rogala, Pietrzyk, Kobierecki, Jaworski, Rzeźniczek, Affek, Jeznach, C. Czarnecki, Mencel / A. Rogala.

1. Zjednoczeni Bulkowo – Orkan 2:1 (1:0) Affek.

Skład: Kuśmider, Jaworski, Świstak / Widyński, M. Rogala, Bardziński, Affek, Rzeźniczek, Malinowski, Jeznach, C. Czarnecki, P. Czarnecki / Dłutek.

1. Orkan – Relax Miszewo 11:0 (6:0) Czarnecki C. -5, Widyński -3, Affek, Rzeźniczek, Świstak.

Skład: Kuśmider / Gomza, Jaworski, Świstak, Kołodziejczak, Widyński / Maćkiewicz, Kobierecki, Bardziński, Affek, Rzeźniczek, Malinowski, C. Czarnecki.

1. Orkan – Czarni Rempin 5:2 (4:1) Czarnecki C. -2, Bardziński, Rzeźniczek, Kobierecki.

Skład: Kuśmider, Świstak, Kołodziejczak, M. Rogala, Widyński / Jeznach, Kobierecki, Bardziński, Affek / Dłutek, Rzeźniczek, Malinowski, C. Czarnecki.

1. Orkan – pauzuje
  2. Orkan – Unia II Czermno 4:1 (3:0) Czarnecki C. – 2, Jeznach, Bardziński.

Skład: Kuśmider, Jaworski / Pietrzyk, Kołodziejczak / Świstak, M. Rogala, Kobierecki, Bardziński, Affek / Śmigiel, Jeznach / Widyński, Rzeźniczek, Malinowski, C. Czarnecki.

2. Orkan – Lwówianka Lwówek 4:0 (2:0) Czarnecki C. -2, Jeznach, Affek.

Skład: Kuśmider / Gomza, Kołodziejczak / Maćkiewicz, Kobierecki, M. Rogala / Jastrzębski, Jaworski, Bardziński, Affek, Jeznach / Widyński, Malinowski / Pietrzyk, Rzeźniczek, C. Czarnecki.

1. Huragan Bodzanów – Orkan 1:3 (0:1) Czarnecki C. -2. Widyński.

Skład: Kuśmider, Kołodziejczak, Jastrzębski, Jaworski, M. Rogala, Bardziński / Widyński, Malinowski, Rzeźniczek, Affek / Śmigiel, Jeznach / Maćkiewicz, C. Czarnecki.

2. Czarni Rempin – Orkan 0:3 walkower
  3. Lwówianka Lwówek – Orkan 2:4 (0:2) Czarnecki C. -2, Majszak, Affek.

Skład: Kuśmider, Jaworski, Kobierecki, Strzelczyk, Maćkiewicz, Affek, Rzeźniczek, Malinowski, Śmigiel / Pietrzyk, Widyński / Majszak, C.Czarnecki.

1. Orkan – Huragan Bodzanów 3:1 (3:0) Czarnecki C. -3.

Skład: Kuśmider, Jaworski, Kobierecki, Strzelczyk / Śmigiel, Kołodziejczak, Affek, Rzeźniczek, Malinowski, Bardziński / Maćkiewicz, Majszak / Pietrzyk, C.Czarnecki.

14.  Orkan – Zjednoczeni Bulkowo 3:0 (2:0) Rzeźniczek -2, Bardziński.

Skład: Kuśmider, Jaworski, Kobierecki / Pietrzyk, Kołodziejczak, Śmigiel / Skomiał, Affek / Tomaszewski, Malinowski, Rzeźniczek, Bardziński, Majszak, C.Czarnecki.

15.  Unia II Czermno – Orkan 1:3 (0:2) Czarnecki C., Malinowski, Affek,

Skład: Kuśmider / Gomza, Jaworski, Kołodziejczak, Kobierecki, Strzelczyk / Tomaszewski, Affek, Rzeźniczek, Malinowski, Bardziński, Widyński / Jeznach, C. Czarnecki.

16.  Sparta Mochowo – Orkan 3:2 (3:1) Affek, Czarnecki C.

Skład: Kuśmider, Jaworski, Kołodziejczak, Kobierecki, Strzelczyk / Kaliński, Malinowski, Jeznach / Gomza, Affek, Majszak / Śmigiel, Widyński / Rzeźniczek, C. Czarnecki.

8. Relax Miszewo Murowane. …0……..0…….5:58 wycofał się przed rundą wiosenną
  9. Orkan Lelice został wycofany z rozgrywek za 3 walkowery w rundzie jesiennej.

BARAŻ O AWANS DO KLASY A:

Sparta Mochowo – Huragan Bodzanów

7:0 (3:0)

Mecz, którego nikt nie planował. Był potrzebny do wyłonienia drużyny, która, obok Orkana Sochaczew, awansuje do płockiej A-klasy i zagra na 7. poziomie ligowym w sezonie 2019/2020. Wszystko przez to, że Sparta i Huragan zakończyły sezon ligowy z jednakową liczbą punktów, identycznym bilansem meczów bezpośrednich i taką samą liczbą goli strzelonych na wyjeździe w meczach bezpośrednich. Ogólny bilans bramkowy nie był brany pod uwagę.

Huragan chyba został w szatni trochę dłużej, bo minęło 8 minut gry, a Sparta już prowadziła 2:0. Ozdobą meczu był ten drugi gol, strzelony bezpośrednio z rzutu wolnego. Do przerwy Sparta dołożyła trzecie trafienie. Huragan miał swoje dwie szanse, ale za każdym razem znakomicie spisywał się bramkarz nominalnych gospodarzy tego meczu.

Druga połowa rozpoczęła się dla Sparty równie znakomicie, jak pierwsza. Już po kilku minutach od wznowienia gry wynik wynosił 4:0. To chyba był moment, w którym Huragan ostatecznie stracił nadzieję na odwrócenie losów tego spotkania. I pomimo tego, że przez sporą część drugiej połowy gra toczyła się na połowie Sparty, to jednak zawodnicy z Mochowa bez problemu przerywali nieśmiałe ataki biało-zielonych.

Huragan nie miał pomysłu, jak strzelić choćby honorowego gola, a Sparta grała swoje. Gole numer 5, 6 i 7 nie były dla nikogo zaskoczeniem. Trzeba przyznać ponadto, że wynik mógł być dwucyfrowy, bo kilkukrotnie piłkarze Sparty nonszalancko bawili się z obrońcami Huraganu w ich polu karnym i ich akcje zakończyły się niepowodzeniem.

Końcowy gwizdek chyba przyniósł ulgę drużynie z Bodzanowa. Trzy minuty później na boisku odśpiewano głośne „Awans jest nasz!”.