KS Orkan Sochaczew. Terminarze

0
25

WYNIKI LIGOWE: Trampkarze

TRAMPKARZE
Płocka I Liga C1 (U-15) – rocznik 2004/2005
Kolejka 5
Unia Iłów – Orkan 4:4 (0:2)
Bramki: Mateusz Kaczorowski -2, Cezary Pietrasik, Adam Górski.

 

TERMINARZE: Wszystkie drużyny – uzupełnienie: 19.04.2019

Daty i godziny meczy u siebie ustalają organizatorzy. Organizatorzy muszą podać w extranecie PZPN datę i godzinę meczu na dwa tygodnie przed rozgrywkami. Po podaniu informacji o meczu, można zaproponować zmianę na inny termin, więc może się coś zmienić.

Post będzie uzupełniany jak tylko otrzymam informacje o terminie meczów z poszczególnych klubów.

SENIORZY
Płocka Klasa B
Runda wiosenna
10. Relax Miszewo Murowane – Orkan 0:3 walkower
11. Czarni Rempin – Orkan 0:3 walkower
12. 2019.04.28 (Niedziela) Lwówianka Lwówek – Orkan g. 15.00
13. 2019.05.04 (Sobota) Orkan – Huragan Bodzanów g. 17.00
14. 2019.05.11 (Sobota) Orkan – Zjednoczeni Bulkowo g. 17.00
15. 2019.05.19 (Niedziela) Unia II Czermno – Orkan g. 18.00
16. 2019.05.26 (Niedziela) Sparta Mochowo – Orkan g. 17.00

JUNIORZY MŁODSI
Płocka II liga B2 (U-16) – rocznik 2003
Sezon wiosenny
1. Orkan – pauzuje —– Mazur Gostynin wycofał się z ligi.
2. Start Proboszczewice – Orkan 1:8
3. 2019.04.27 (Sobota) Orkan – Skrwa Łukomie g. 13.00
4. 2019.05.05 (Niedziela) Bzura Chodaków – Orkan g. 11.00
5. 2019.05.11 Orkan Sochaczew – pauzuje
6. 2019.05.18-19 Mazur Gostynin – Orkan
7. 2019.05.26 (Niedziela) Orkan – Start Proboszczewice g. 11.00
8. 2019.06.01 (Sobota) Skrwa Łukomie – Orkan g. 11.00
9. 2019.06.08 (Sobota) Orkan – Bzura Chodaków —– mecz przełożony na 15.06.2019 (Sobota) g. 16.00
10 2019.06.15 Orkan – pauzuje

TRAMPKARZE
Płocka I liga C1 (U-15) – rocznik 2004/05
Sezon wiosenny
1. Delta Słupno – Orkan 3:1
2. Orkan – Wisła Nowy Duninów 0:0
3. Błękitni Gąbin – Orkan 1:7
4. Orkan – Kasztelan Sierpc 1:3
5. Unia Iłów – Orkan 4:4
6. 2019.04.27 (Sobota) Stegny Wyszogród – Orkan g. 10.00
7. 2019.05.04 (Sobota) Orkan – Unia Czermno g. 11.00
8. 2019.05.11 (Sobota) Orkan – Delta Słupno g. 13.00
9. 2019.05.18 (Sobota) Wisła Nowy Duninów – Orkan g. 11.00
10. 2019.05.22 (Środa) Orkan – Błękitni Gąbin g. 17.0
11. 2019.05.25 (Sobota) Kasztelan Sierpc – Orkan g. 10.00
12. 2019.06.01 (Sobota) Orkan – Unia Iłów g. 16.30
13. 2019.06.08 (Sobota) Orkan – Stegny Wyszogród g. 10.30 —– mecz przełożony na 5.06.2019 (Środa) g. 17.30
14. 2019.06.15 (Sobota) Unia Czermno – Orkan g. 11.00

MŁODZICY STARSI
Płocka I liga D1 (U-13) – rocznik 2006
Runda wiosenna
12. SSM I Wisła Płock – Orkan 10:0
13. FEA II Łąck – Orkan 0:3 walkower
14. Orkan – pauzuje
15. 2019.04.27 (Sobota) Orkan – Huragan Bodzanów g. 10.00
16. 2019.05.04 Królewscy Płock – Orkan 0:3 walkower
17. 2019.05.11 (Sobota) Orkan – Mazowia Słubice g. 10.00
18. 2019.05.19 (Niedziela) Soccer Słupno – Orkan g. 15.30
19. 2019.05.27 (Sobota) Orkan – SSM II Wisła Płock g. 10.00
20. 2019.06.01 (Sobota) Zryw Bielsk – Orkan g. 14.00
21. Orkan – Wisła Główina Sobowo 3:1
22. 2019.06.15 FEA II Łąck – Orkan 0:3 walkower

MŁODZICY MŁODSI
Płocka II liga D2 (U-12) – rocznik 2007
Runda wiosenna
1. Orkan – GKS Góra 8:0
2. Błękitni Gąbin – Orkan 4:0
3. 2019.04.27 (Sobota) Orkan – Zorza Szczawin g. 11.30
4. 2019.05.04 (Sobota) Bzura Chodaków – Orkan g. 10.00
5. 2019.05.12 (Niedziela) Orkan – Polonia Radzanowo g. 11.00
6. 2019.05.18-19 Sparta Mochowo – Orkan
7. 2019.05.25 Orkan – pauzuje
8. 2019.06.01 (Sobota) Orkan – Start Proboszczewice g. 13.00
9. 2019.06.09 (Niedziela) Mazur Gostynin – Orkan g. 11.00