KS Teresin. Pechowy finał rundy jesiennej

0
11

W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2020/2021 drużyna KS Teresin zmierzyła się u siebie 21 listopada z LKS Chlebnia. Zagrały odpowiednio 5. i 6. drużyna w rozgrywkach. Mecze z Chlebnią od kilku lat są bardzo zacięte, najczęściej wyrównane, nie inaczej było w sobotę.

W pierwszej części rywalizacji gra była wyrównana. W 25 minucie po rzucie wolnym wykonywanym z lewej strony pola karnego, po dośrodkowaniu, piłka znalazła się w naszej bramce.  W 45 minucie w obrębie szesnastki sfaulowany został Kamil Bartosiewicz. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze tradycyjne podszedł Kamil Smoliński i pięknym strzałem w okienko wyrównał stan spotkania i pozwolił zejść zespołowi do szatni z remisem.

Po zmianie stron KS Teresin zaczął wyraźnie dominować, co jednak nie przełożyło się na ostateczny wynik spotkania. W 85 minucie przyjezdnym udało się zdobyć zwycięskie trafienie. Konrad Drązikowski nie zdołał obronić strzału tuż przy prawym słupku bramki. Niestety, po naprawdę dobrej grze, mecz zakończył się dla nas porażką.

Ostateczny wynik 2:1 na pewno nie satysfakcjonuje trenera Kęski i jego zawodników. Dla KS Teresin był to ostatni oficjalny mecz w tym roku kalendarzowym. Podopieczni Sebastiana Kęski zakończyli rundę jesienną na 6. miejscu z dorobkiem 33 punktów. Tracą niewiele do ścisłej czołówki tabeli, tak więc runda wiosenna zapowiada się naprawdę pasjonująco. Miejmy nadzieję, że skład drużyny nie zmieni się radykalnie, a być może uda się go realnie wzmocnić.

XVII kolejka Warszawskiej Klasy Okręgowej

KS Teresin – LKS Chlebnia 1:2

Gole: Kamil Smoliński (45’+1 z rzutu karnego)

KS Teresin (skład): Drązikowski – Popławski, Binienda, Smoliński, Szewczyk – Stencel, Sosnovskyj (82’ Stojek), Bartosiewicz, Parśniak (46’ Węsek), M. Bargieł – K. Bargieł

 Foto: LKS Chlebnia

Mecz 17. kolejki Warszawskiej Klasy Okręgowej KS Teresin – LKS Chlebnia