Tę książkę warto przeczytać

Czworo naszych uczniów reprezentowało Zespół Szkół w Erminowie na międzyszkolnych eliminacjach XIV edycji Powiatowego Konkursu TĘ KSIĄŻKĘ WARTO PRZECZYTAĆ. Prezentacje książek polecanych przez dzieci i młodzież z powiatu sochaczewskiego odbyły się 8 lutego w sali konferencyjnej Starostwa.

Organizowany już od lat przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sochaczewie konkurs jest wspaniałą inicjatywą, która udowadnia wszystkim, że młodzi ludzie wciąż jeszcze czytają książki, a nie tylko sms-y albo wpisy w Internecie.

Zagorzali czytelnicy mają okazję się spotkać i wymienić wrażenia ze swoich najnowszych lektur, polecić ciekawe książki i dowiedzieć się, co jest warte przeczytania.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy stanęli na wysokości zadania i osiągnęli sukces w konkursie powiatowym, gdzie już sam udział to wyróżnienie, ponieważ wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami eliminacji w swoich szkołach i przygotowali świetne wystąpienia.

Gratulujemy Mikołajowi Grajkowi, który osiągnął trzecie miejsce oraz Mateuszowi Klockowi, który zdobył wyróżnienie. Gratulujemy również Sylwii Sylwestrzak Renacie Leszczyńskiej, które otrzymały dyplomy za udział w konkursie na poziomie powiatu.

Warto czytać!

Opiekunki: Renata Firlej, Renata Gomulińska

Zespół Szkół Specjalnych

.