Kto będzie mistrzem Rugby Touch?

0
22

rugby touch

Kto zdobędzie tytuł Mistrza Powiatu w odmianie Rugby Touch? 28 stycznia br. o trofeum powalczy młodzież z rocznika 2004 i młodszych. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie RC Orkan Sochaczew.

– Jest to nowe i ekscytujące przedsięwzięcie dla RC Orkan i jesteśmy w pewnym sensie pionierem na terenie powiatu we wprowadzaniu tej formy gry dla dzieci – mówi Krzysztof Brymora, prezes RC Orkan.

Rugby Touch to bezkontaktowa, bezpieczna odmiana gry w rugby oraz świetny sposób na rozwinięcie umiejętności ruchowych i pracy w zespole. Jak mówi Marcin Stencel, trener RC Orkan Sochaczew: – Zasady Rugby Touch są niezwykle proste. Cała gra opiera się głównie na poziomie fantastycznej zabawy i zdrowej rywalizacji. Wystarczy przyłączyć się i grać. Do turnieju zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe z powiatu sochaczewskiego. Gramy fair play, dlatego każda szkoła może zgłosić tylko jedną drużynę – dodaje.

I Turniej Rugby Touch o tytuł Mistrza Powiatu rusza już 28 stycznia br. o godzinie 9.30.  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Sochaczew.  Akcję wspiera też duo projektowe h46.pl. Serdecznie zapraszamy do grania i kibicowania!

 

I Turniej Rugby Touch o tytuł Mistrza Powiatu

28.01.2016 godz. 9:30

SP nr 4 w Sochaczewie, ul. Staszica 25.

 

Więcej info (zasady, regulamin):

http://rcorkan.pl/mp-w-rugby-touch/

Zobacz też:

http://rcorkan.pl/rusza-nabor-rocznika-2004-do-sekcji-rugby-orkana/

 

źródło: rcorkan.pl