Kudłaci Przyjaciele Marty

0
241

Kudłaci Przyjaciele Marty – to samodzielna grupa miłośników zwierząt w Fundacji „Zwierzęca Arkadia”. Swoje zwierzaki musimy sami wyżywić i zapewnić im opiekę weterynaryjną. Nie jesteśmy nowi w pomaganiu bezdomnym zwierzakom. Marta W. już prowadziła znane wydarzenie „Bezdomne pieski błagają o pomoc”, dzięki któremu dziesiątki psów znalazło nowe domy, dużej ilości poprawiono warunki bytowania na miejscu. Wszyscy mamy za sobą pracę wolontariacką.

Nasza praca jest wyłącznie na zasadzie wolontariatu, nie pobieramy żadnych opłat za swoją pracę.  Wszyscy pracujemy, a pomocy zwierzakom oddajemy cały nasz czas wolny. WSZYSTKIE WPŁATY IDĄ TYLKO NA UTRZYMANIE I LECZENIE ZWIERZĄT. I TEGO SIĘ TRZYMAMY. 

Jednocześnie bardzo prosimy o wsparcie rzeczowe. Chętnie przyjmiemy karmę mokrą i suchą, koce, kołdry, poduszki, wykładziny, ubrania (kurtki itd.), różne różniste legowiska, miski, wiadra, obroże, szelki, smycze, podkłady, żwirek dla kotków, środki czystości, itp.

I bardzo, ale to bardzo potrzebne nam są środki na odpchlenie i odrobaczenie.

W chwili obecnej mamy pod opieką około 140 kotków, piesków, kóz, owieczek i innych zwierzaków, którzy bardzo potrzebują naszego wsparcia.  Głęboko wierzymy, że i tym razem nie zawiedziecie naszych podopiecznych i sprawicie, że będzie im ciepło i bezpiecznie. Z całego serca dziękujemy wam za to, co zrobiliście i za to, co jeszcze zrobimy wspólnie.

Kudłaci przyjaciele Marty
Fundacja Zwierzęca Arkadia
Grupa Sochaczew
Tel. kont. MARTA 506 970 844
adres e-mail: kudlacipsijacielemarty@gmail.com

ING Bank Śląski
Indywidualny nr konta grupy Kudłaci przyjaciele Marty:
17 1050 1399 1000 0090 8035 3981
tytułem: datek / wsparcie dla kudłatych
tel. kont. MARTA 506-970-844
adres mailowy: kudlacipsijacielemarty@gmail.com

Adres dla datków rzeczowych: karma, środki na odrobaczenie, przeciwpchelne, przeciwkleszczowe, środki czystości, obroże, szelki, smycze, miski, wiadra, podkłady itd
Witoldów 26, 96-515 Teresin

.