Kultura w sieci z Mossakowskim

Niedzielny recital fortepianowy z cyklu „Wakacje na miarę Chopina” odbył się w sali koncertowej sannickiego pałacu. O przeniesieniu go z pleneru do wnętrza pałacu zdecydowała kapryśna pogoda. Nie przeszkodziło to w odbiorze świetnej gry Michała Mossakowskego. Naukę gry na fortepianie rozpoczął jako nastolatek,  w wieku 14 lat. Jest nie tylko pianistą, ale też gra na organach i występuje jako kameralista.

Organizatorem koncertów „Wakacje na miarę Chopina” jest Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka w Sannikach we współpracy z Towarzystwem im. Fryderyka Chopina w Warszawie i jego sannickim Kołem.

Koncerty zostały dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. Dzięki temu ci, którzy do Sannik nie mogą przybyć, mają możliwość delektowania się muzyka w zaciszu własnego domu. Wystarczy wejść na stronę www.ecasanniki.pl lub na FB Centrum, gdzie znajduje się link do kanału You Tube.

Na kolejny koncert, tym razem z cyklu CHOPIN-MUZYKA-P:OEZJA zapraszamy w niedzielę 2 sierpnia, o godzinie 14. Do sali koncertowej w pałacu. To będzie spektakl muzyczno-słowny a wystąpi pianista Łukasz Kwiatkowski. Towarzyszyć mu będzie aktor Krzysztof Gosztyła.

Po koncercie odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa, noszącej tytuł „W drodze”. Autorem prac jest sochaczewski artysta Marcin Hugo-Bader.

Bilety można rezerwować na stronie www.ecasanniki w zakładce bilety.

Przypominamy, że widzowie siedzą co drugie miejsce, więc biletów zbyt dużo już nie ma.