Kursowanie autobusów w okresie Wszystkich Świętych

0
42

31 października (czwartek)

Autobusy ZKM kursują jak w dni robocze. Dodatkowo: Linia „LC” kursuje w godz. 8.50 – 15.15 z Cmentarza Komunalnego do Kozłowa Biskupiego (kapliczka) następującą trasą: ul. Trojanowska, Staszica, Traugutta, PKP, 15 Sierpnia, Malesin, Kozłów (szkoła). Częstotliwość kursowania co godzinę i 15 minut.

 

1 listopada (piątek) Wszystkich Świętych

Autobusy ZKM kursują jak w dni świąteczne. Dodatkowo:

Linia „LC” kursuje w godz. 8.00 – 15.35 z dworca PKP do Cmentarza Komunalnego następującą trasą: ul. Piłsudskiego, al. 600-lecia, Trojanowska. Częstotliwość kursowania – co pół godziny.

Linia „LC” kursuje w godz. 9.00 – 14.00 z osiedla Korczaka do Cmentarza Komunalnego następującą trasą: ul. Wyszogrodzka, Chodakowska, Kistki, Trojanów, Trojanowska. Częstotliwość kursowania co godzinę.

Linia „LC” kursuje w godz. 8.50 – 15.15 z Cmentarza Komunalnego do Kozłowa Biskupiego (kapliczka) trasą: ul . Trojanowska, Staszica, Traugutta, PKP, 15 Sierpnia, Malesin, Kozłów (szkoła). Częstotliwość kursowania co godzinę i 15 minut.

 

2 listopada (sobota) Zaduszki

Autobusy ZKM kursują jak w dni świąteczne. Dodatkowo:

Linia „LC” kursuje w godz. 8.50 – 15.15 z Cmentarza Komunalnego do Kozłowa Biskupiego (kapliczka) następującą trasą: ul. Trojanowska, Staszica, Traugutta, PKP, 15 Sierpnia, Malesin, Kozłów (szkoła). Częstotliwość kursowania co godzinę i 15 minut.

 

Szczegółowe informacje umieszczone zostaną na przystankach ZKM.