Latający Holender

0
23

29 sierpnia Adrian Kowalski wystartował w biegu „Molenwei Loop Heerjansdam „. Po trzech dniach „odpoczynku”, wystartował w biegu na dystansie 10 km, udział w biegu wzięło 235 osób, odbył się również bieg na dystansie 5 km (162)

Nas najbardziej interesuje wiadomość jaka płynie z Holandii, dotycząca biegu na 10 km, Adrian w klasyfikacji Open zajął 13 miejsce, w swojej kategorii wiekowej, uplasował się na pozycji 6.

Czas jaki mu zmierzono na mecie to 37:34, (RZ 36:27).

Kilka słów od Adriana:

31 sierpnia 2008 roku, wystartowałem w pierwszym oficjalnym biegu w barwach Klubu Maratończyka „AKTYWNI” Sochaczew, „Nike Human Race” na dystansie 10 km, dziś mija 10 lat, tak cała moja historia z bieganiem trwa już 10 lat, reprezentując barwy klubowe. Na początku września 2008 roku oficjalnie powstał Klub, i dlatego w tym miejscu, chciałbym złożyć serdeczne życzenia urodzinowe, wszystkim klubowiczom, tym obecnym, jak i tym którzy w ciągu tych 10 lat, razem wspólnie budowali ta atmosferę i przede wszystkim stworzyli ta rodzinna więź. Mamy co wspominać, choć niektóre drogi, ścieżki się rozdzieliły my nadal kochamy biegać. Kolejnych setek kilometrów życzę.

A.K