LeBron James prowadzi Nuggets 4 na 4 w meczach Lakers, które trzeba wygrać; Aktualizacje na żywo, wyniki, jak oglądać, telewizja

Statystyka jest wszechobecna w finałach tej konferencji: żadna drużyna nigdy nie wróciła z deficytu 3: 0 w play-offach NBA. Los Angeles Lakers mierzą się z taką dziurą w poniedziałkowym meczu nr 4 w Denver. Denver Nuggets nigdy nie pokonali rywala w fazie play-off.

„Wiemy, że następny mecz będzie kolejnym sprawdzianem” – powiedział Jamal Murray. Według Associated Press. „Wyjdą bardziej agresywnie. [Anthony Davis] Bardziej agresywny. LeBrona [James] będzie bardziej agresywny, więc tłum będzie większy.”

W sezonie, w którym Konferencja Zachodnia nigdy nie została w pełni rozstrzygnięta, Nuggets wyraźnie stanęli na wysokości zadania i udowodnili swoją dominację nad wszystkimi rywalami.

„Chodzi mi o to, że nigdy nie wątpiłem w swoją drużynę” – powiedział Nikola Jokic. Według Associated Press. – Mamy kilku dobrych graczy, którzy mogą awansować w odpowiednim momencie i właśnie to zrobiliśmy.

Napastnik Los Angeles Lakers, LeBron James, strzela przeciwko Denver Nuggets podczas pierwszej połowy czwartego meczu finałów Konferencji Zachodniej koszykówki NBA, poniedziałek, 22 maja 2023 r., Los Angeles. (AP Photo/Mark J. Terrill)

Jak oglądać Nuggets w Lakers

KTO: NIE. Los Angeles Lakers z 7 miejscami na 1. Denver Nuggets z 1 nasion

Co: Finały Konferencji Zachodniej, mecz 4 (Nuggets prowadzą 3-0)

Gdzie: Crypto.com Arena w Los Angeles

Gdy: 20:30 czasu wschodniego w poniedziałek

TELEWIZJA: ESPN

Śledź aktualizacje na żywo Denver Nuggets i Los Angeles Lakers

Posłuchaj podcastu Paul Don’t Lie w Yahoo Sports

READ  Protesty w Sztokholmie, w tym spalenie Koranu, spotkały się z ostrym potępieniem ze strony Turcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *