LeBron przygotowuje się do „następnego wyzwania” po wygraniu meczu 3 przez Lakers

Dave’a McMenaminaPisarz personelu ESPN7 maja 2023, 02:29 ET4 minuty czytania

LOS ANGELES – Zwycięstwo Lakers 127-97 w meczu 3 nad Golden State Warriors w sobotę oznaczało, że Los Angeles rozpoczęło drugą serię z rzędu od wygranej, po której nastąpiła porażka, a następnie kolejna wygrana, która dała drugie miejsce. 1.

Los Angeles przegrało w czwartek 27, a dwa dni później wygrało 30 – a LeBron James namawia swoich kolegów z drużyny, by ignorowali hałas, który pojawia się po każdym meczu.

„Dla młodych ludzi, którzy nie byli częścią postseason lub nie mieli dużego doświadczenia w postseason, trzymajcie się z dala od telewizji i mediów społecznościowych” – poradził James po zdobyciu 21 punktów, ośmiu zbiórek i ośmiu. pomaga. „Wygrywasz grę i wszyscy są najlepszymi graczami na świecie; przegrywasz grę, a oni obrzucają cię brudem. To naprawdę takie proste. Po prostu trenujesz swój umysł na następne wyzwanie. I „Jakie jest następne wyzwanie? Ta gra koniec, graliśmy dobrze. OK. , spoko. Ale w poniedziałek mamy kolejny.

Anthony Davis stał się twarzą wzlotów i upadków Lakersów po sezonie, a niektórzy fani sugerują, że jego pseudonim AD to „Alternate Days” ze względu na zmienność jego gry z nocy na noc.

Do tej pory w zaledwie dziewięciu meczach – niewielka próbka w porównaniu z konsekwencją, z jaką zdobywał średnio 25,9 punktu, 12,5 zbiórki i 2,0 bloki w 56 meczach w sezonie zasadniczym – w sobotę dla Davisa było gorąco i zimno.

Rozpoczął passę z 30 punktami i 23 zbiórkami w wygranym 1 meczu. Przegrał drugą partię 11 i 7 biegami. Potem było 25 punktów i 13 zbiórek w meczu 3.

Davis powiedział po tym, jak Lakers osiągnęli 6-3 w play-offach – 10 zwycięstw od tytułu – nie słyszał żadnej krytyki jego występu i nie wierzy, że jego podejście różni się w zależności od meczu. Jego numery są tam.

READ  Harry i Meghan „bliscy katastrofy” w pościgu samochodowym paparazzi w Nowym Jorku, mówi rzecznik

„Nie ma mnie w mediach społecznościowych” – powiedział Davis. „Moi koledzy z drużyny o tym nie rozmawiają, mój krąg, mój wewnętrzny krąg o tym nie mówi, więc ja o tym nie mówię. [heard about it]. To szaleństwo”.

Davis miał 7 z 10 z gry i 11 z 12 z linii faul w grze 3. Był 5 na 11 z pola (1 na 1 przy rzutach wolnych) w meczu 2 i 11 na 19 (8 na 8 przy rzutach wolnych) w meczu 1.

„Te same strzały co w grze 1, te same strzały w grze 2. Zrobiłem grę 1 i przegapiłem grę 2” – powiedział. „Te same strzały, które wykonałem w grze 2, oddałem w grze 3. I spudłowałem w grze 2, trafiłem w grze 3. Więc patrzę na to, ponieważ spudłowałem strzały. Nie zrobiłem nic innego.

„Wiem, zwłaszcza o tej porze roku, kładę wszystko na podłodze i mogę to zrobić”.

Największą zmianą w podejściu Lakersów w meczu 3 było to, że trener Darwin Hamm miał w swojej rotacji Lonnie Walker IV jumpfrog Troy Brown Jr. i Malik Beasley. Walker, który rozegrał łącznie 27 minut w sobotnich play-offach, zdobył 12 punktów po strzelaniu 4 na 6 w 25 minut, dołożył cztery zbiórki i dwa przechwyty.

Największą różnicą w występach Lakers była ich obrona obwodowa. Po umożliwieniu Warriors trafienia 42 rzutów za 3 punkty w pierwszych dwóch meczach – najwięcej rzutów za 3 punkty w dwóch meczach rozpoczynających serię – Golden State trafił 13 z 44 (29,5%) w meczu 3.

„Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn defensywnych w lidze, jeśli nie najlepszą” – powiedział James, powtarzając to samo, co powiedział po przegranej w meczu 2. „Abyśmy mogli wykorzystać nasz potencjał, musimy bronić na wysokim poziomie. A w tej lidze nie ma drużyny, która testuje cię bardziej niż Golden State”.

Zaczynając od pierwszych 11 punktów w pierwszej kwarcie, w tym 21 punktów od D’Angelo Russella po strzelaninie 8 na 13, Lakers nie wiedzieli, że w trzecim meczu nic nie może zagwarantować tego, co wydarzy się w poniedziałkowym meczu. 4 tego półfinału Konferencji Zachodniej w Los Angeles lub Game 5 w środę w San Francisco lub dalej.

READ  Churchill Downs, siedziba Kentucky Derby, zamknięta z powodu śmierci koni – ostateczny termin

Kwalifikując się do play-offów, Lakers mogą kontrolować swoją grę z energią, wysiłkiem i pilnością, tak jak głosił Hamm, odkąd walczył o nadrobienie 2-10 na początku sezonu.

Padają strzały. Strzały będą chybiać. Nogi graczy są świeże w jednej grze i zmęczone w następnej.

Mimo to, jak powiedzieli James i Davis w sobotę, sposób myślenia Lakers jest stabilny, o ile pozostają zdyscyplinowani.

„Nie ma w tym nic złego, deficyt, bez względu na to, co wygramy, 30 nie reprezentuje tego, kim naprawdę jest drużyna. Przegrana w meczu 2 nie reprezentuje tego, kim jesteśmy” – powiedział Hamm. „To będzie walka do końca”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *