Lekcje online w ofercie Muzeum Kolei Wąskotorowej

0
25

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie zaprasza grupy zorganizowane do udziału w szerokiej gamie lekcji online. Nasza specjalna oferta edukacyjna została przygotowana zarówno z myślą o wychowankach przedszkoli i poszczególnych typów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, jak i o osobach dorosłych.

Proponujemy zajęcia w ramach trzech bloków tematycznych:

  • „Podróż w czasie koleją wąskotorową”,
  • „Opowieści starych lokomotyw”,
  • „Po torach w przeszłość ziemi sochaczewskiej”.

Wszystkie lekcje z poszczególnych bloków tematycznych odbywają się od poniedziałku do piątku, trwają 40 minut i kosztują 60 zł (za grupę do 25 osób). Niezbędnym warunkiem technicznym realizacji zajęć jest zainstalowanie przez zamawiającego i uczestników platformy komunikacyjnej Microsoft Teams. W celu zarezerwowania lekcji należy wysłać e-mail na adres centrum@stacjamuzeum.pl . Pracownik muzeum skontaktuje się z zamawiającym w celu potwierdzenia rezerwacji, uzgodnienia kwestii technicznych, udostępnienia linku z zaproszeniem do dołączenia do zajęć i pozytywnej weryfikacji jakości połączenia internetowego. Grupa ma prawo dokonać zmiany terminu lekcji lub anulować rezerwację najpóźniej w terminie 24 godzin przed wyznaczoną godziną ich rozpoczęcia. Chcąc anulować rezerwację lub zmienić termin zajęć, należy wysłać e-mail na adres centrum@stacjamuzeum.pl  lub zadzwonić pod numer telefonu +48 46 862 59 75.

Informacje niezbędne przy dokonywaniu rezerwacji:

  • proponowany temat,
  • proponowana data i godzina,
  • liczba uczestników (minimalna liczba wynosi 5 osób, a maksymalna – 25 osób),
  • imię i nazwisko oraz numer telefonu opiekuna lub osoby do kontaktu,
  • dane niezbędne do wystawienia faktury.

Faktura zostanie wystawiona najpóźniej w terminie 7 dni kalendarzowych po zrealizowaniu lekcji. Podstawą do wystawienia dokumentu jest rezerwacja dokonana drogą elektroniczną. Płatność za fakturę na rachunek bankowy o numerze 32 1020 1026 0000 1102 0270 2629 musi nastąpić najpóźniej do 15. dnia miesiąca następnego w stosunku do tego, w którym odbyły się zajęcia. Rezerwacja lekcji jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymanie drogą mailową faktury w formacie PDF.

Do zobaczenia na wirtualnym szlaku!

Fot. Tomasz Karolak, Monika Szymańska

Załączniki

.