Liczenie głosów na żywo: Śledzenie głosów mówców w Izbie Reprezentantów

W czwartek przedstawiciel Kevin McCarthy z Kalifornii Przedstawił nowe oferty A Grupa ultrakonserwatywnych republikanów Uniemożliwiły mu zdobycie większości głosów potrzebnych do wygrania marszałka.

Po dziesiątej ankiecie Izba nie wybrała jeszcze marszałka. Reprezentant Kevin McCarthy z Kalifornii przegrał 17 głosami.

Tabela przedstawiająca aktualne zestawienie ostatnich sondaży na przewodniczącego Izby Reprezentantów.

Dalej: Głosuj na 11. mówcę

Całkowity do. Przedstawiciel

McCarthy’ego

Strzał w głowę reprezentanta Jeffriesa

Jeffries

Uwaga: Aby wygrać, członek musi otrzymać większość głosów oddanych na osobę, nie licząc głosów „bieżących”. Konstytucja stanowi, że członkowie Izby wybierają marszałka, ale marszałek nie musi być obecnym ani byłym przedstawicielem.

Jeśli każdy członek Kongresu zagłosuje na p. McCarthy potrzebuje 218 głosów, więc może stracić tylko cztery głosy Republikanów. W czwartkowej rundzie głosowania od siódmej do dziesiątej 20 Republikanów głosowało na innych kandydatów, a jeden głosował „teraz”. Pan. McCarthy stracił więcej głosów Republikanów. Wszystkich 212 Demokratów głosowało na przywódcę mniejszości, przedstawiciela Hakeema Jeffriesa z Nowego Jorku.

Nakłaniając prawodawców, którzy nie chcą go poprzeć, do „wstrzymania się” lub niegłosowania w ogóle, Mr. McCarthy mógł wygrać głosowanie z mniej niż 218 głosami.

Tabela przedstawiająca sumaryczną liczbę głosów dla każdej karty do głosowania głosów na przewodniczącego Izby Reprezentantów.

Runda głosowania Strzał w głowę przedstawiciela McCarthy'egoMcCarthy’ego Strzał w głowę reprezentanta JeffriesaJeffries Inni W tej chwili
1. miejsce 203 212 19
2. miejsce 203 212 19
3 202 212 20
4 201 212 20 1
5 201 212 20 1
6 201 212 20 1
7 201 212 20 1
8 201 212 20 1
9 200 212 20 1
10 200 212 20 1

Uwaga: Aby wygrać, członek musi otrzymać większość głosów oddanych na osobę, nie licząc głosów „bieżących”.

W pierwszym głosowaniu we wtorek 19 republikanów w Izbie Reprezentantów głosowało przeciw p. Głosował na republikanina innego niż McCarthy. W drugim głosowaniu ta sama dziewiętnastka sprzeciwiła się mu, ale zebrała się wokół kongresmana Jima Jordana z Ohio, członka-założyciela ultrakonserwatywnego Klubu Wolności Izby Reprezentantów. Pan. Jordan powiedział swoim kolegom, że Mr. zaapelował do McCarthy’ego o wsparcie, ale wszystkich 19 plus jeden dodatkowy republikanin głosowali przeciwko McCarthy’emu w trzecim głosowaniu. Głosowałem na Jordanię.

W środowej czwartej, piątej i szóstej turze głosowania tych samych 20 Republikanów głosowało na kongresmana Byrona Donaldsa z Florydy, a jeden głosował „teraz”. Rada zebrała się ponownie w czwartek w południe, aby przeprowadzić głosowanie uzupełniające.

Jak głosował każdy przedstawiciel

Posłowie, którzy głosują inaczej niż większość ich partii, są wyróżnieni.

Lista głosów każdego przedstawiciela podczas rundy głosów przewodniczącego Izby.

READ  Gospodarka Chin została sparaliżowana przez blokady Covid w zeszłym roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *