Maja powołana na zgrupowanie w Karpaczu

0
21

Maja Madanowska (SP 7 Sochaczew) trenująca na co dzień w Klubie Maratończyka Aktywni Sochaczew (trener Emanuel Zimny) otrzymała powołanie na zgrupowanie szkoleniowo-selekcyjne w Karpaczu. Weźmie w nim udział wspólnie z czterdziestką najlepszych lekkoatletów i lekkoatletek z kategorii wiekowej U12 i U14.

Bardzo fajnie że talent ale przede wszystkim wyniki jakie osiągnęła Maja w chodzie sportowym zostały dostrzeżone przez trenerów kadry dających wyznaczenia na zgrupowanie. Jest to również ogromne wyróżnienie dla klubu. Dla mnie – trenera utwierdzenie w tym co robię i motywacja do dalszej pracy.”

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie przebywać będzie na zgrupowaniu w Karpaczu dniach 5-11 grudnia 2020 roku. Maja stoi przed dużą szansą by jak najlepiej zaprezentować się trenerom kadry młodzieżowej. Doświadczenie zdobyte na obozie z pewnością zaowocuje w przyszłości. Obóz szkoleniowo-selekcyjny organizowany jest przez program „Lekkoatletyka dla Każdego” oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Jeśli również chcesz się sprawdzić w lekkiej atletyce i zacząć przygodę ze sportem informacje uzyskasz pod nr. tel. 697296626.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*