Mamy już ponad 50 wystawców na kiermasz – zapraszamy kolejnych chętnych

0
40

Przed Bożym Narodzeniem, w niedzielę, 8 grudnia Starostwo Powiatowe w Sochaczewie wraz z hotelem Chopin organizuje po raz ósmy już kiermasz świąteczny „Boże Narodzenie na Mazowszu”. Kiermasz odbędzie się w sali balowej Hotelu Chopin w Sochaczewie przy ul. Traugutta.

Wydarzenie, które promuje lokalnych artystów i twórców, jest doskonałym miejscem, by zaprezentować swoje wyroby mieszkańcom powiatu sochaczewskiego.

Już teraz warto zarezerwować sobie tę przedświąteczną niedzielę na odwiedzenie naszego kiermaszu, który od pierwszej swej edycji cieszy się niesłabnącą popularnością tak wśród wystawców, jak i zwiedzających. Każdego roku swoje świąteczne wyroby – ozdoby, stroiki czy wypieki prezentuje ponad 80 wystawców z całego Mazowsza a także Łowicza czy Skierniewic.

Zapisy trwają, mamy zgłoszonych już 50 uczestników, chcących zaprezentować swe świąteczne ozdoby, dekoracje i nie tylko. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż zapisy są przyjmowane od poniedziałku do piątku pod następujący numer telefonu: 864 18 30 w godzinach 8.00-16.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających udział w nim jest bezpłatny.