Mateusz Morawiecki ponownie w Sochaczewie

0
82

Szef rządu Mateusz Morawiecki od Sochaczewa rozpoczął objazd kraju przed wyborami parlamentarnymi. Kampanijny bus przybył na plac Kościuszki we wtorek, 20 sierpnia, gdzie premier spotkał się z mieszkańcami ziemi sochaczewskiej i rozmawiał z młodzieżą.

Wizyta szefa rządu w Sochaczewie rozpoczęła się od rozmowy z sochaczewską młodzieżą, która przedstawiała swoje spostrzeżenia i zadawała premierowi wiele pytań, szczególnie na temat ostatnio zaproponowanej im ulgi – bez PIT-u dla młodych do 26 roku. Premier z uwagą wsłuchiwał się w te głosy i szczegółowo odpowiadał, podkreślając, że młodzi są przyszłością narodu i stworzenie warunków dla ich rozwoju we własnym kraju jest wartością nadrzędną dla rządu.

Wystąpieniem do wszystkich bardzo licznie zgromadzonych mieszkańców premier zakończył wizytę w naszym mieście. Na spotkaniu był również obecny minister zdrowia Łukasz Szumowski, poseł na Sejm RP Ziemi Sochaczewskiej Maciej Małecki, przybyła także liczna grupa sochaczewskich samorządowców m.in. wicestarosta sochaczewski Tadeusz Głuchowski, przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Kierzkowski, członek Zarządu Powiatu Bożena Samson, zastępca burmistrza Sochaczewa Marek Fergiński, przewodniczący Rady Miasta Sochaczewa Sylwester Kaczmarek, powiatowi i miejscy radni oraz wójtowie gmin z powiatu sochaczewskiego.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

.