Mecz Rybno – Młodzieszyn rozstrzygnięty

0
53

W niedzielę 4 października 2020 r. w Rybnie odbył się mecz towarzyski gminy Rybno i gminy Młodzieszyn. Pomimo deszczu drużyny rozpoczęły mecz normalnie. Murawa była dosyć mokra. Pierwszą bramkę w 28 minucie zdobył Młodzieszyn. Do końca pierwszej połowy mecz przebiegał w dużej części pod dyktando naszych rywali w następstwie czego jeszcze 2 gole trafiły do bramki gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się porażką gminy Rybno. Wynik końcowy: gmina Rybo – gmina Młodzieszyn 0:4 (0:3). Choć wynik spotkania nie był dla naszej drużyny zadowalający, to tego dnia najważniejsza była dobra zabawa i gra w duchu fair play.

Po meczu dla wszystkich przybyłych gości przygotowany został grill i gorąca grochówka. Na sam koniec obie drużyny zostały nagrodzone pucharami oraz medalami za ducha walki. Teraz czas na rewanż, który ma odbyć się za rok na boisku w gminie Młodzieszyn.

Gratuluję drużynie z Młodzieszyna wygranej. Ale nie wynik był tu najważniejszy, a możliwość spotkania,. Cieszę się, że kibice mimo nienajlepszej pogody dopisali. Mam nadzieję, ze tego typu imprezy będą kontynuowane. Dziękuję całej drużynie z gminy Rybno za godne reprezentowanie Gminy, drużynie z Młodzieszyna za rywalizację i gratuluję wygranej. Słowa podziękowania należą się również wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania do dzisiejszego Wielkiego Meczu Gmin: pracownikom Urzędu Gminy Rybno, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rybnie, Marcie Stańczyk i Annie Stobnickiej za przygotowanie oprawy cherleaderskiej meczu, sędziemu Bartoszowi Targaszewskiemu, opiece medycznej z OSP Rybno i Jasieniec jak również wszystkim sponsorom dzisiejszego spotkania oraz Radio Sochaczew za relacjonowanie dzisiejszego meczu. Dziękuję wójt Monice Pietrzyk za zaangażowanie w organizację tego sportowego zmagania. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatnie takie spotkanie i nie ostatnia współpraca z Gminą Młodzieszyn. Wyrazy uznania należą się również kibicom, którzy do ostatniego gwizdka zagrzewali swoje drużyny do boju. – powiedział po meczu Damian Jaworski, wójt gminy Rybno.

.