Michigan vs. TCU Score: aktualizacje na żywo, wyniki College Football Playoff, relacje z Fiesta Bowl 2022

Półfinały College Football Playoff w Fiesta Bowl stały się współczesną epopeją, a ostateczny wynik może znaleźć się w pierwszej 13 z 16 poprzednich półfinałów, które zostały rozstrzygnięte dwucyfrowo, ale nie obyło się bez emocji. Gdy wchodzimy w czwarty kwartał, nie. 3 TCU to nadal nr. 2 prowadzi Michigan, ale teraz ma margines 41-30 po 44-punktowej trzeciej klatce.

Wiele poszło dobrze dla Michigan, który próbował odrobić 15-punktowy deficyt do przerwy. Wolverines przechwycili Maxa Duggana po raz drugi i znaleźli strefę końcową na początku kwarty, aby dodać jeszcze dwa przyłożenia do tej samej passy. Ale na każdym kroku pojawiały się odpowiedzi z TCU, w tym pierwszy wynik Michigan w połowie trzeciej kwarty, po którym następowali jedni po drugich sianokosy w pośpiechu, a następnie J.J. McCarthy zapewnił własną odpowiedź długim biegiem przyziemienia, ale i na to odpowiedział kolejny szybki wynik TCU.

Po zdobyciu zaledwie 27 punktów łącznie w pierwszej połowie, Michigan zdobyło 44 punkty w samej trzeciej kwarcie, pokonując TCU 24-20 i zmniejszając deficyt do 11 punktów. Jeśli Rogatym Żabom uda się to zrobić, może to spowodować ogromne zamieszanie w WPRyb; Jeśli Wolverines znajdą sposób na zwycięstwo, będzie to największy powrót w historii CFP. Tak czy inaczej, zapowiada się pełen wydarzeń czwarty kwartał.

Bądź na bieżąco z CBS Sports, aby otrzymywać relacje na żywo, analizy i najważniejsze informacje z półfinałów CFP podczas Fiesta Bowl.

READ  Adani stoi w obliczu krytycznego dnia po nieudanej sprzedaży akcji o wartości 2,5 miliarda dolarów