Microsoft udostępnia wszystkim generator obrazów AI Edge

Microsoft udostępnia swój generator obrazów AI oparty na DALL-E „dostępny na komputerze dla użytkowników Edge na całym świecie”. Firma ogłosiła to w zeszłym miesiącu, kiedy zintegrowała technologię tworzenia obrazów z chatbotem Bing, ale ruch ten będzie dostępny dla szerszej publiczności.

Kiedy wychodzi – ja i dwie inne osoby krawędź Wydaje się, że pracownicy korzystający z Edge nie mają jeszcze do niego dostępu — Edge ma „Image Creator” na pasku bocznym. Powinien być bardzo prosty w użyciu; Wpisujesz to, co chcesz zobaczyć. Następnie możesz pobrać te, które lubisz i używać ich zgodnie z potrzebami.

W Czwartkowy wpis na blogu, Microsoft oferuje tę funkcję jako sposób na tworzenie „bardziej szczegółowych” widoków podczas pracy nad postami w mediach społecznościowych lub pokazami slajdów i dokumentami. Wcześniej było to możliwe na różne sposoby – można było użyć DALL-E OpenAI, Platforma do tworzenia obrazów Bing firmy MicrosoftWbudowany generator obrazów w czacie Bing — lub jeden z wielu innych generatorów obrazów — umieszczony bezpośrednio na pasku bocznym Edge sprawia, że ​​bardzo łatwo jest poprosić sztuczną inteligencję o niektóre obrazy, gdy robisz coś innego w sieci.

Według Microsoftu musisz ręcznie dodać go do paska bocznego przed użyciem, przynajmniej na razie. Aby to zrobić, otwórz pasek boczny, kliknij przycisk „+”, a następnie przełącz przełącznik obok Image Maker.

Microsoft „testuje ograniczenia pod względem wzorców użytkowania i nadal uczy się, aby pomóc nam poprawić wrażenia klientów”, zgodnie z oświadczeniem. na krawędzi z Katie Asher, starszy dyrektor ds. komunikacji. „Większość dzisiejszych użytkowników nie ma do czynienia z liczbą obrazów, które mogą utworzyć dziennie”.

Firma dodaje również inne funkcje do Edge, takie jak narzędzie Drop, które umożliwia wysyłanie plików i innych treści, tworząc osobisty notatnik, który synchronizuje się między urządzeniami. Nawet Microsoftu Dodano narzędzie „Podstawowe elementy przeglądarki”. Jest to przycisk, który możesz kliknąć, aby poinformować Cię, jak świetną robotę wykonuje Edge, wydajnie działając i skanując w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania (ta funkcja jest obecnie dostępna tylko w wersjach wczesnego dostępu).

READ  Giełda dzisiaj: aktualizacje na żywo

Zaktualizowano 7 kwietnia, 18:01 ET: Dodano oświadczenie firmy Microsoft dotyczące ograniczeń tworzenia obrazów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *