Mistrz karate w Sochaczewie

0
26

W weekend 9-10 marca w hali MOSiR przy ul. Kusocińskiego odbędzie się seminarium karate KWF. Zajęcia poprowadzi sensei Alex Chichvarin (6 Dan). Organizatorami wydarzenia są Mazowiecka Szkoła Walk Karate-Do Kuma-De oraz Karateka.com.pl.

Nawiązaliśmy współprace z senseiem Alexem Chichvarinem. Jest on doskonałym dydaktykiem, wielokrotnym mistrzem świata i Europy w kata i kumite, pełni funkcję prezesa Rosyjskiej Federacji Karate (KWF). Należy on do tak zwanej rady czarnych pasów, która ma siedzibę w Tokio. Będzie to jego trzecia wizyta w Polsce – wyjaśnia Zbigniew Pabiszczak (Karateka.com.pl).

Seminarium zacznie się w sobotę o godzinie 11.00. Uczestnicy zostaną podzielenie na dwie grupy – mniej i bardziej zaawansowaną. Każda z nich weźmie udział w dwóch dwugodzinnych blokach zajęć. Seminarium będzie miało charakter szkoleniowy i zostanie połączone ze wspólnym treningiem.

Postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie w Sochaczewie, ponieważ tutaj działają nasze kluby, mieszkają nasi zawodnicy. Dziękujemy bardzo Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za udostępnienie obiektu – mówi Piotr Słaby (Mazowiecka Szkoła Walk Karate-Do Kuma-De)

Jest to wydarzenie płatne. Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi 80 zł. Wejściówki będzie można kupić na miejscu. Wezmą w nim udział zawodnicy z dwóch klubów organizujących wydarzenie oraz inni karatecy z całej Polski. Zbigniew Pabiszczak szacuje, że w seminarium będzie uczestniczyć ok. 100-150 osób.