Młodzieszyn. Rozśpiewany Gminny Dzień Kobiet

0
65

Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest na terenie gminy Młodzieszyn w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz imprez. Jest wyrazem wdzięczności i pamięci o kobietach, które w znakomity sposób łączą wychowanie dzieci, prowadzenie gospodarstwa domowego z aktywnym życiem zawodowym.

Tegoroczne świętowanie zorganizowane przez wójta gminy i Gminny Ośrodek Kultury odbyło się w niedzielę, 10 marca.  Uroczystość otworzył Leszek Borkowski wspólnie z wójt gminy Moniką Pietrzyk. Wspólnie podziękowali zabranym za tak liczną obecność oraz złożyli wszystkim Paniom serdeczne życzenia. Życzenia otrzymali również Panowie, ponieważ 10 marca także obchodzili swoje święto.

Z okazji Dnia Kobiet został przedstawiony program artystyczny „Dawnych wspomnień czar” w wykonaniu miłośników piosenki polskiej, Program przygotowany został pod kierunkiem Beaty Oziemblewskiej przy współpracy z Piotrem Milczarkiem i Mariuszem Chabrem. Podczas występu usłyszeliśmy najpiękniejsze piosenki, takie jak: „Kawiarenki” Ireny Jarockiej, „Moje jedyne marzenie” oraz „Baju, baj proszę pana” Anny Jantar, „Czarny Ali Baba” Heleny Majdaniec, „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty oraz wiele innych. Artyści wprowadzili wszystkich zebranych w cudowny nastrój, za co widownia nagrodziła ich owacjami na stojąco.

Miłym akcentem kończącym uroczystość była zabawa fantowa podczas której, pośród uczestników były losowane bilety do teatru i vouchery na manicure hybrydowy.

Na koniec uroczystości wszystkie Panie zostały obdarowane tradycyjnym goździkiem i zaproszone na słodki poczęstunek.

Wam drogie Panie – jeszcze raz życzymy dużo,  zdrowia, miłości, radości na każdy dzień.

.