Młodzieszyn. Wielki Finał WOŚP 2021 przed nami! Możesz przekazać gadżety na licytację!

0
14

Kochani, wielkimi krokami zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niestety przez panującą pandemię będzie on inny od poprzednich. Mimo trudności nie poddajemy się i działamy w myśl hasła „do końca świata i jeden dzień dłużej„!

Gmina Młodzieszyn co roku organizuje wydarzenie oraz mocno włącza się w pomoc potrzebującym. Tym razem zbieramy na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

29. Finał WOŚP w gminie Młodzieszyn odbędzie się online, na specjalnym wydarzeniu na facebooku. Licytacje prowadzone będą przez naszą stronę internetową telefonicznie w dniu Wielkiego Finału, który odbędzie się online 10 stycznia 2020 r.
Zostaliśmy także szczęśliwymi posiadaczami puszki WOŚP i już od dziś czyli 15 grudnia, w Urzędzie Gminy Młodzieszyn, każdy z Państwa będzie mógł wrzucać do niej datki.

Tymczasem prosimy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do akcji o podarowanie gadżetów z przeznaczeniem na licytacje online. Więcej szczegółów wkrótce na naszej stronie oraz w wydarzeniu na facebooku. Obserwujcie nas na bieżąco i udostępniajcie dalej!
Wiemy, że macie wielkie  serca i liczymy na Wasze wsparcie. Siema!