Monika Gadzińska – kandydatka do Rady Powiatu

0
141

Monika Gadzińska o sobie:

  • 62 lata, mężatka, 2 dorosłych dzieci, 2 wnucząt
  • Studia wyższe licencjackie – Collegium Civitas w Warszawie, Wydział Politologii, specjalność dziennikarstwo
  • Kiedyś: własna działalność gospodarcza (dyskoteka „GaGa” w Rybnie), gospodarstwo sadownicze, dziennikarz, redaktor naczelny „Echa Powiatu”. Dziś: rzecznik prasowy „ZWiK-Sochaczew” Sp. z o. o., specjalista ds. promocji w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach, współpraca z portalem Sochaczew24.info
  • Sołtys Nowej Wsi w gm. Rybno – trzecia kadencja, wolontariat, moderator Dyskusyjnego Klubu Książki
  • Literatura, muzyka klasyczna, teatr, dziennikarstwo, sprawy społeczne – osoby z dysfunkcjami, mediacje
  • FB

Wiele rozmawiam z ludźmi i dlatego wiem, czego oczekują od wybranych przez siebie samorządowców. Z pewnością potrzebują stabilizacji, sprawnego funkcjonowania i współdziałania we wszystkich jednostkach samorządowych. Radny powiatowy powinien łączyć, a nie dzielić, powinien jak najlepiej reprezentować swoich wyborców i skutecznie dbać o ich interesy. Łatwo jest obiecywać rzeczy niemożliwe, ale ja uważam, że uczciwe jest mówienie o rzeczach realnych do wykonania.

Obiecywać można wiele, ale zależy mi przede wszystkim na uczciwej pracy dla dobra społeczeństwa, zapewnieniu bezpieczeństwa. funkcjonowania samorządu. Tylko takie postrzeganie spraw ważnych daje możliwość racjonalnego funkcjonowania, wypełniania założonych celów, a  w rezultacie wywiązywania się z wyborczych obietnic.

Zawsze miałam i mam doskonały kontakt z ludźmi, umiem rozmawiać, ale i słuchać. Potrafię pracować i nie boję się żadnych wyzwań, wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, pracując jednocześnie zawodowo. Praca własnych rąk nie jest mi obca i uważam, że bycie mieszkańcem wsi to wielki powód do dumy.