Myślała, że zarobi na handlu. Narkotykami

0
609

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 27–letniej kobiecie podejrzanej o handel narkotykami. Podczas zatrzymania miała przy sobie narkotyki, a w jej domu znaleziono kolejne porcje środków odurzających, kilkaset złotych i elektroniczną wagę.

Policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że 27–letnia kobieta zajmuje się handlem narkotykami na terenie powiatu sochaczewskiego. Funkcjonariusze zatrzymali ją w ubiegłym tygodniu w Wójtówce. W samochodzie, którym się poruszała znaleziono kilka torebek z amfetaminą. Podczas przeszukania jej domu znaleziono kolejne torebki z białym proszkiem i marihuaną, kilkaset złotych oraz wagę elektroniczną. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Podejrzana została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszała zarzuty udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, posiadania narkotyków oraz usiłowania prowadzenia ich do obrotu. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.