Na drodze stanęło mu ogrodzenie, słup energetyczny i prawie 2 promile

0
30

Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, uszkodził ogrodzenie i zatrzymał się na słupie energetycznym. Znajomy, który z nim jechał był trzeźwy i posiadał prawo jazdy. Nieodpowiedzialnemu sochaczewianinowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki dostali zgłoszenie, że kierowca auta osobowego doprowadził do kolizji na ulicy Krzywoustego. Patrol, który pojechał na miejsce, potwierdził zgłoszenie.

W trakcie wykonanych czynności ustalono, że 22–latek, który kierował pojazdem marki Fiat Panda, był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 1,7 promila. Okazało się również, że mężczyzna jechał autem nie posiadając wymaganej kategorii prawa jazdy.

Kierowca i pasażerowie mogą mówić o dużym szczęściu. Fiat Panda, którym jechali, uszkodził trzy przęsła ogrodzenia i zatrzymał się na słupie energetycznym. Policjanci ustalili, że jednym z pasażerów auta, był trzeźwy mężczyzna, który posiadał prawo jazdy.

Sochaczewianin, który zdecydował się kierować samochodem w stanie nietrzeźwości został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jak wytrzeźwieje, usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie również za popełnione wykroczenia.

mł. asp. A. Dzik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*