Na Dworcu.To.Kultura o diecie antynowotworowej

0
32

Gmina Teresin wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Mieszkańców Gminy Impuls zaprasza na  wykład, który odbędzie się w ramach zadania pt. Onkologiczny Punkt Konsultacyjny. Spotkanie odbędzie się na Dworcu.To.Kultura.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak żywość i dieta wpływają na stan naszego zdrowia. Szczególnie mocno zostanie podjęty temat diety antynowotworowej. Spotkanie poprowadzi Monika Dziemidowicz. Ekoditetyk, absolwentka studiów na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, o specjalizacji Żywienie Człowieka oraz podyplomowych studiów w SGGW – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne oraz Żywienia Klinicznego na WUM, członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Podczas wykładu będzie można dowiedzieć się jaka powinna być dieta antynowotworowa – co jeść, aby zminimalizować ryzyko zachorowania na raka, jakich produktów unikać. Dodatkowo po spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji w zakresie diety w chorobie nowotworowej.

Spotkanie odbędzie się na Dworcu.To.Kultura w Teresinie, 20 listopada o godzinie 17.00. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Mieszkańców Gminy Teresin. Projekt dofinansowuje Gmina Teresin.