Nadchodzą tańsze rozszerzalne karty pamięci Xbox

Wygląda na to, że Microsoft przygotowuje nowe opcje rozszerzalnej pamięci Xbox od innych producentów. Nowy Karta rozszerzeń Western Digital o pojemności 1 TB Konsole Xbox Series S/X zostały początkowo zauważone w Best Buy w cenie 179,99 USD. Po raz pierwszy widzieliśmy rozszerzalną pamięć masową Xbox, która nie została wyprodukowana przez firmę Seagate.

Microsoft po raz pierwszy wprowadził rozszerzalne karty pamięci Xbox wraz z konsolami Xbox Series S/X prawie trzy lata temu. Były karty 1 TB Cena 219,99 USD i produkowane wyłącznie przez firmę Seagate. Chociaż widzieliśmy, jak Seagate pojawiają się opcje 512 GB i 2 TB, podobne miejsce na konsole PS5 znacznie spadło, ale ceny pozostają uporczywie wysokie.

Rozszerzalna pamięć masowa Xbox firmy Western Digital działa również z konsolą Xbox Series X.
Obraz: Best Buy

Więcej producentów rozszerzalnej pamięci masowej Xbox jest bardzo poszukiwanych i pomoże popchnąć ceny we właściwym kierunku. Best Buy wymienia kartę rozszerzeń Western Digital C50 1 TB już od 40 USD Jak Seagate. Przy 179,99 USD to wciąż wysoka cena za 1 TB przestrzeni dyskowej, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę dysk Samsung 980 Pro 1 TB PCIe Gen4. Za 79,99 USD Już teraz.

Firma Microsoft zdecydowała się na zastrzeżoną pamięć masową dla swoich konsol Xbox Series X/S, dzięki czemu instalacja jest bardziej przyjazna dla konsumenta. Ale na ceny wpływa tylko jeden producent. Zamiast tego Sony zdecydowało się na standardowe rozszerzalne gniazdo pamięci masowej M.2 SSD, umożliwiając właścicielom PS5 korzystanie z różnych dysków dostępnych na rynku. Możesz także używać wolniejszych dysków PCIe Gen4 na PS5.

Nie jest jasne, kiedy nowa karta rozszerzeń Western Digital o pojemności 1 TB dla konsoli Xbox będzie dostępna. Best Buy nie ma dat składania zamówień w przedsprzedaży na tę listę, więc skontaktowaliśmy się zarówno z Western Digital, jak i Microsoft, aby skomentować listę.

READ  Kampus OU jest w stanie wysokiej gotowości z powodu aktywnego strzelca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *