Najlepsi karatecy z Mazowsza rywalizowali w Sochaczewie!!!

0
26

14 kwietnia w hali MOSiR Sochaczew przy ul. Chopina 101 odbył się finałowy turniej Mazowieckiej Ligi Karate Tradycyjnego.

Mazowiecka Liga Karate to cykl zawodów, organizowanych dla 6-ściu najlepszych zawodników w danej kategorii wiekowej, biorąc pod uwagę podział na stopień zaawansowania oraz podział na chłopców i dziewczynki.

W sumie w 12 kategoriach rywalizowało 72 zawodniczek i zawodników. Poziom zawodów jak na tak młodych karateków był bardzo wysoki. Zawody w Sochaczewie, które odbywały się pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew, były ostatnimi w tym roku w ramach MLKT, a co za tym idzie były jednocześnie finałem i podsumowaniem wszystkich zmagań z 2019 r.

Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci Karate Klubu Sochaczew. I tak: Kuba Świątkowski zajął 2 miejsce, Adam Dudziński 3 miejsce, Piotr Grajewski 5 miejsce oraz Sebastjan Sejdak 6 miejsce. Dyplomy oraz medale wręczyła naczelnik Wydziału Sportu oraz Organizacji Pozarządowych Miasta Sochaczew, Agata Kalińska. www.karate-sochaczew.pl

.