NFL zatwierdziła roczny okres próbny nowej zasady sprawiedliwego połowu, która może mieć dramatyczny wpływ na przychody z kickoffów.

Zadowolona

Sezon 2023 może mieć mniej powrotów na rozpoczęcie meczu i właśnie dlatego NFL 32 franczyzy zatwierdziły nową zasadę, która zachęci powracających do wezwania do sprawiedliwego połowu.

Zgodnie z nową regułą zatwierdzoną we wtorek, jeśli powracający z kickoffu odbierze sprawiedliwy chwyt gdzieś na własnej linii 25 jardów, wynik jest taki sam jak touchback, a drużyna odbierająca otrzymuje piłkę na 25. Bieg na podwórku. Zasadniczo każde kopnięcie złapane między linią bramkową a linią 24 jardów można przesunąć na linię 25 jardów, o ile powracający ogłosi sprawiedliwy chwyt.

Oznacza to, że NFL ma teraz tę samą zasadę Futbol uniwersyteckiKtóry W 2018 roku zasada została wdrożona. Jednym haczykiem związanym z nową zasadą NFL jest to, że nie będzie ona trwała. Reguła została zatwierdzona jako roczny okres próbny, co oznacza, że ​​może zostać usunięta począwszy od 2024 roku, jeśli NFL nie dostanie tego, czego chce od reguły.

NFL od lat pracuje nad zmniejszeniem liczby kontaktów podczas kickoffów, a liga ma nadzieję, że dodając tę ​​nową zasadę sprawiedliwego złapania, więcej graczy podejmie decyzję o sprawdzeniu sprawiedliwego złapania zamiast odbicia. .

Pierwotnie właściciele mieli głosować nad regułą w poniedziałek, ale zostało to przełożone na wtorek, ponieważ spotkało się z dużym sprzeciwem ze strony trenerów i zawodników drużyn specjalnych. Sport ilustrowany. Jedną z obaw związanych z nową zasadą jest to, że może ona prowadzić do większej liczby kopnięć charłakiem, co może prowadzić do bardziej brutalnych uderzeń zamiast mniejszej liczby kickoffów. Chociaż nowa zasada została ostatecznie zatwierdzona, NFL wyraźnie wysłuchała obaw panelu ekspertów, więc zasada została zatwierdzona tylko na jeden rok.

To był pracowity tydzień dla franczyz NFL, które głosowały Nagroda Super Bowl LX dla Bay Area Kiedy Draft NFL 2025 do Green Bay. Nawet właściciele Zatwierdź nową awaryjną regułę QB.

READ  FDIC, Wall Street walczą o konsolidację sprzedaży Republic Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *