Piotr Osiecki nadal na stanowisku burmistrza Sochaczewa

0
197

Kontrkandydaci gratulują wyboru

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała ostateczne dane o wynikach wyborów burmistrza naszego miasta. Jak już wczoraj informowaliśmy, nie będzie drugiej tury głosowania, gdyż Piotr Osiecki zdobył ponad 50 proc. głosów.

 

Piotr Osiecki z Sochaczewskiego Forum Samorządowego – 7.727 głosów (53,19 proc.)

Marek Gołkowski z Bezpartyjnych Samorządowców – 4.868 głosów (33,51 proc.)

Łukasz Dąbrowski z Koalicji Obywatelskiej – 1.931 głosów (13,29 proc.)

 

Wczoraj za tak wysokie poparcie i mandat zaufania, swoim wyborcom podziękował burmistrz Osiecki. Zwrócił się też do osób, które poparły jego kontrkandydatów i prezentowany przez nich program. „Zapewniam, że zrobię wszystko, by przyszłość naszego miasta była wspólną wizją ludzi o różnych poglądach, dlatego już dziś zapraszam do rozmowy o mieście, o jego przyszłości. Wasz głos był, jest i będzie dla mnie ważny, dlatego liczę na Państwa wsparcie w dziele budowy pomyślnej przyszłości naszego miasta”.

Marek Gołkowski na swoim profilu na facebooku pogratulował Piotrowi Osieckiemu reelekcji. „Trzymam kciuki za Pańskie działania dla dobra Sochaczewa w nowej kadencji” – napisał.

Gratulacje złożył także Łukasz Dąbrowski. „Życzę, aby udało się zrealizować wszystkie obietnice przedwyborcze, w końcu jesteśmy mieszkańcami tego samego miasta, które jest bliskie naszemu sercu” – stwierdził w oświadczeniu.