Noworoczny Turniej Judo w Młodzieszynie

5 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie odbył się Noworoczny Turniej Judo organizowany przez dyrekcję Szkoły Podstawowej oraz przez UKS „Siódemka” Judo Sochaczew. Uroczystego otwarcia turnieju dokonali: dyrektor Małgorzata Malczewska oraz trener Janusz Piechna. Swoją obecnością turniej  zaszczyciła sekretarz gminy Młodzieszyn Anna Sobieraj, wicedyrektor Jolanta Bednarek oraz reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy, czterokrotny Mistrz Polski, Konrad Feliga.

Emocje, zwycięstwa i świetna atmosfera – tego na pewno tam nie zabrakło!.

Na macie zmierzyli się zawodnicy z grup początkujących, podajemy wyniki  przez nich uzyskane:

Rocznik 2012 kategoria wagowa 18 kg.
I-miejsce zdobył Franciszek Sylwestrzak.
II-miejsce zdobył Karol Jeznach.
III-miejsce zdobył Miłosz Kantorski.

Rocznik 2011 kategoria wagowa 27 kg.
I-miejsce zdobyła Franciszek Pietrzyk.
II-miejsce zdobył Błażej Gąsiorowski.
III-miejsce zdobył Rafał Borkowski.
III-miejsce zdobył Krystian Wawrzyńczak.

Rocznik 2010 kategoria wagowa 49 kg.
I-miejsce zdobył Szymon Jeznach.
II-miejsce zdobył Mateusz Selerski.

Rocznik 2008 kategoria wagowa 55 kg.
I-miejsce zdobył Michał Ziarnik.
II-miejsce zdobyła Klaudia Stępniak.

Rocznik 2008 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobyła Zofia Chrost.
II-miejsce zdobył Jakub Chrost.
III-miejsce zdobył Błażej Brodowski.
III-miejsce zdobył Sebastian Lewandowski.

Rocznik 2011 kategoria wagowa 23 kg.
I-miejsce zdobył Dominik Łapczyński.
II-miejsce zdobył Jan Orliński.
III-miejsce zdobyła Michalina Brysiak
III-miejsce zdobył Adam Jeznach.

Rocznik 2007-2008 kategoria wagowa 45 kg.
I-miejsce zdobył Hubert Pietruszka.
II-miejsce zdobył Krystian Kazimierski.
III-miejsce zdobył Antoni Rędziński.

Rocznik 2010-2011 kategoria wagowa 23 kg.
I-miejsce zdobyła Aleksandra Sylwestrzak.
II-miejsce zdobyła Maja Dachowska.
III-miejsce zdobyła Anna Pojedynek.

Rocznik 2009-2010 kategoria wagowa 42 kg.
I-miejsce zdobył Jakub Kacprzak.
II-miejsce zdobył Juliusz Jelonek.
III-miejsce zdobył Mikołaj Kacprzak.

Rocznik 2011 kategoria wagowa 41 kg.
I-miejsce zdobył Tomasz Papuga.
II-miejsce zdobył Piotr Ścigocki.
III-miejsce zdobył Adam Salamon.

Rocznik 2010 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobył Oskar Woźniak.
II-miejsce zdobył Bartosz Bińkowski.
III-miejsce zdobył Adrian Osiński.
III-miejsce zdobył Przemysław Mazurski.

Rocznik 2007 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobył Bartosz Kantorski.
II-miejsce zdobył Marcel Cybulski.

 

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy udanego startu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

.