Oferta zajęć Sochaczewskiego Centrum Kultury

0
39

Szanowni Państwo, Sochaczewskie Centrum Kultury prowadzi nabór na zajęcia w sezonie artystycznym 208/2019. Szczegóły znajdują się w zakładce ZAJĘCIA – Opłaty i deklaracje

.

Zapisy do pracowni plastycznej Wytwórnia

.

Nabór do Smile Crew

.

Zapisy do Pracowni Komiksu i …

 

.

NOWOŚCI W OFERCIE SCK

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi rodzajami zajęć w Sochaczewskim Centrum Kultury.

Pani Lidia Kowalik prowadzi „Pierwszy taniec” dla par, które planują zawrzeć związek małżeński, a na weselu oczarować wszystkich swoim występem. Do wyboru: walc wiedeński, walc angielski, taniec użytkowy i wiele innych. Oferujemy pomoc w stworzeniu wymarzonej choreografii do muzyki. Więcej informacji pod numerem telefonu: 517-534-497.

Ponadto Pani Karolina Słojewska ogłasza nabór do nowych grup. Są to:

„Smile Kids” – zajęcia rytmiczne dla maluchów w wieku 3-4 lata, które poprzez zabawę uczą się rytmu oraz stawiają pierwsze kroki tańca.

„Fitness”– to gratka dla każdej kobiety, która pragnie zachować sprawną i szczupłą sylwetkę oraz poprawić kondycję fizyczną.

„Roztańczony Senior” – na zajęciach osoby starsze poznają różne techniki tańca, bez partnera lub partnerki przy rytmach dawnej muzyki z lat młodzieńczych.

„Taniec Niespodzianka” – to kurs uczący choreografii, która zrobi niesamowity show na weselu. Istnieją warianty: pan młody ze świadkami dla panny młodej, panna młoda wraz z druhnami dla pana młodego lub rodzice dla nowożeńców.

Z kolei „Program XXL” pomaga zrzucić zbędne kilogramy oraz poprawić kondycję fizyczną dla osób z nadwagą. Na zajęciach poznacie osoby ze wspólnymi zmaganiami do celu.

Kontakt do instruktorki tańca: 606-180-382.

 

Sochaczewska Orkiestra Akordeonowa

 

Orkiestra Dęta Sochaczew