OLDBOY KUTNO ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU OLDBOYÓW

0
20

Po raz ósmy w Środowiskowej Hali Sportowej w Iłowie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Iłów. W sobotę 9 marca do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które po przez losowanie zostały przydzielone do dwóch grup.

Niestety ekipa Cracovii Kraków nie dojechała na turniej, stąd dwie grupy 4 i 3-zespołowa. Zawody otworzyli wspólnie przewodniczący Rady Gminy Sławomir Tomaszewski i wójt gminy Iłów Jan Paweł Kraśniewski. Następnie rozegrano grupowe mecze eliminacyjne, po których Polonia Warszawa, Bzura Chodaków, Oldboy Kutno i Wisła Płock awansowały do półfinałów. W meczach tej fazy swoje mecze dość łatwo wygrały ekipy z Warszawy i z Kutna.

Mecze o czołowe miejsca były zaś zdecydowanie bardziej emocjonujące, w regulaminowym czasie kończyły się remisami, a o wygranych przesądziły serie rzutów karnych. Zwycięzcą zawodów okazała się drużyna Oldboy Kutno, która w finale po rzutach karnych pokonała Polonię Warszawa. Na zakończenie turnieju puchary i statuetki wręczali przewodniczący Rady Gminy Iłów i wójt gminy Słubice Jacek Kozłowski, który jest jednocześnie wiceprezesem Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Turniej sędziowali Rafał Szczytniewski i Dariusz Oleksiewicz (WS Płock).

W tym miejscu chcemy podziękować Paniom ze Środowiskowej Hali Sportowej za znakomitą organizację turnieju, przygotowanie i zapewnienie poczęstunku dla wszystkich uczestników zawodów. To także podziękowanie dla przewodniczącego Rady Gminy Sławomira Tomaszewskiego, który zadbał o wsparcie finansowe i całą otoczkę turnieju.

Ponadto w trakcie zawodów była prowadzona akcja POMOCY dla niespełna dwuletniego Bruna, który wymaga bardzo kosztownego leczenia i operacji serca. Stąd pomysł zbiórki pieniężnej podczas turnieju i licytacji internetowej pamiątek sportowych. Już teraz zapraszamy do tychże licytacji m.in. oryginalnych koszulek z autografami zawodników ekstraklasowych klubów Wisły Płock i Cracovii Kraków, a także Polonii Warszawa i Reprezentacji Piłkarskiej Dziennikarzy. Aukcje na Facebooku już niebawem zaczniemy publikować. Tymczasem podajemy linki do stron, na których można wesprzeć małego Bruna i jego Rodziców, w imieniu których wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy. Prosimy jednocześnie o dalszą pomoc i udostępnianie poniższych linków:

>> www.siepomaga.pl/bruno-drozd 

>>> www.sercedziecka.org.pl/…/potrzebu…/2894-drozd-bruno 

>>> www.facebook.com/groups/2124840430912370

 

WSZYSTKIE WYNIKI TURNIEJOWE

GRUPA A

Polonia Warszawa Bzura Chodaków 2:2
Oldboy Rybno Korona Wejsce 0:1
Polonia Warszawa Oldboy Rybno 2:1
Bzura Chodaków Korona Wejsce 2:1
Polonia Warszawa Korona Wejsce 4:1
Bzura Chodaków Oldboy Rybno 2:1

 

TABELA

1. Polonia Warszawa 7 8:4
2. Bzura Chodaków 7 6:4
3. Korona Wejsce 3 3:6
4. Oldboy Rybno 0 2:5

 

GRUPA B

Wisła Płock Unia Iłów 2:1
Wisła Płock Oldboy Kutno 0:0
Unia Iłów Oldboy Kutno 2:5

 

TABELA 

1. Oldboy Kutno 4 5:2
2. Wisła Płock 4 2:1
3. Unia Iłów 0 3:7

 

PÓŁFINAŁY

Polonia Warszawa – Wisła Płock 3:1
Bzura Chodaków – Oldboy Kutno 0:3

MECZE O POSZCZEGÓLNE MIEJSCA

O 5. miejsce
Korona Wejsce – Unia Iłów 2:0

O 3. miejsce
Wisła Płock – Bzura Chodaków 2:2 / karne 3:2

O 1. miejsce
Polonia Warszawa – Oldboy Kutno 1:1 / karne 1:3

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 1. Oldboy Kutno
  2. Polonia Warszawa
  3. Wisła Płock
  4. Bzura Chodaków
  5. Korona Wejsce
  6. Unia Iłów
  7. Oldboy Rybno

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU – Paweł Tomczyk (Polonia Warszawa) 8 goli
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Mariusz Wiciak (Bzura Chodaków)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – Jarosław Pietrzak (Oldboy Kutno)
NAJSTARSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Bogdan Karpiński (Unia Iłów)

Skład iłowskiej ekipy:
Unia Iłów:
 Łukasz Kordalewski, Piotr Piotrowski, Bartłomiej Stępniak (1 gol), Tomasz Staniaszek (2), Michał Rudnicki, Krzysztof Gajownik, Bogdan Karpiński

Skład zwycięskiej ekipy:
Oldboy Kutno: Jarosław Pietrzak, Andrzej Rembelski (1), Tomasz Walczak (1), Marek Kowalski, Tomasz Janakowski, Roman Olczyk, Jacek Walczak (3), Michał Janakowski (4), Piotr Paradowski

.