Ordynans? Guilty Gear ogłoszone Strive, Asuka r. Cruise wydaje się drażnić


Wcześniej ogłoszono, że następna postać DLC Guilty Gear Strive będzie nieco opóźniona do kwietnia, ale nie znaliśmy ich tożsamości aż do dzisiejszego wieczoru.

Ujawniono prace systemu Arc po finałach Arc World Tour 2022 Batman? (alias Delilah) będzie trzecią postacią DLC, która dołączy do drugiego sezonu gry.

Delilah, z rozszerzenia Strive’s Another Story, dołącza do listy z serii Guilty Gear XRD, wykorzystując zepsutą ramę łóżka swojego brata, aby większość walk wykonać dla siebie.


W przeciwieństwie do oryginalnego Batmana, Delilah nie jest przywiązana do urządzenia i może poruszać się samodzielnie, nawet walcząc u boku maszyny, która przeżyła swoje najlepsze dni.
Widzimy kilka znajomych ruchów, takich jak rzut głową i górne obroty, ale wygląda na to, że będzie walczyć nieco bardziej prosto w porównaniu do swojego brata.


Ordynans? W ramach przepustki sezonowej 2 do gry Strive nowe wróżki sceniczne mają zostać wydane 6 kwietnia 2023 r. wraz z Forest Factory.


Na końcu zwiastuna firma ArcSys dodała krótki zwiastun kolejnej postaci DLC, która pojawi się w Strive w maju, a Asuka R. Wygląda na to, że nadszedł czas, aby zobaczyć Cruz w akcji.

Fani czekali, aby zobaczyć, do czego zdolna jest Asuka (znana również jako mężczyzna) jako postać z gry walki od ponad 20 lat, a biorąc pod uwagę jej rolę w tej historii, musieliśmy czekać dłużej, aby ją zdobyć, niż początkowo myśleliśmy. Wygląda na to, że Master Magician jest już za kilka miesięcy.

READ  Meta została ukarana grzywną w wysokości 414 milionów dolarów po tym, jak praktyki reklamowe zostały uznane za nielegalne w świetle prawa UE


Aby dopełnić zapowiedzi wieczoru, twórcy ogłosili również, że pracują już nad sezonem 3 dla Guilty Gear Strive, więc wsparcie dla gry będzie kontynuowane co najmniej do 2024 roku.


Czy możesz obejrzeć pełny zwiastun Batmana? poniżej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *