Orkan Sochaczew. Terminarz

0
76

MECZE W SOCHACZEWIE: Trampkarze, Młodzicy Starsi i Młodsi

Po wcześniejszym opublikowaniu terminarza grup młodzieżowych przez POZPN na rundę jesienna sezonu 2018/2019, podajemy propozycję daty i godziny meczy w Sochaczewie oraz meczy wyjazdowych drużyn, które już potwierdziły w extranecie-PZPN daty i godziny spotkań.

TRAMPKARZ U-15 rocznik 2004
Płocka I Liga – C1
Kolejka 1. 25-26.08.2018 Wisła Nowy Duninów – Orkan
Kolejka 2. 29.08.2018 Orkan pauzuje
Kolejka 3. 01.09.2018 (sobota) Orkan – Unia Iłów godz. 13.00
Kolejka 4. 08-09.09.2018 Unia Czermno – Orkan
Kolejka 5. 12.09.2018 (środa) Orkan – Pogoń Słupia godz. 17.00
Kolejka 6. 15-16.09.2018 Kasztelan Sierpc – Orkan
Kolejka 7. 22.09.2018 (sobota) Orkan – Amator Maszewo godz. 11.00
Kolejka 8. 29.09.2018 (sobota) Orkan – Wisła Nowy Duninów godz. 12.30
Kolejka 9. 06-07.10.2018 Orkan pauzuje
Kolejka 10. 13-14.10.2018 Unia Iłów – Orkan
Kolejka 11. 20.10.2018 (sobota) Orkan – Unia Czermno godz. 11.00
Kolejka 12. 27-28.10.2018 Pogoń Słupia – Orkan
Kolejka 13. 03.11.2018 (sobota) Orkan – Kasztelan Sierpc godz. 11.00
Kolejka 14. 10-11.11.2018 Amator Maszewo – Orkan

MŁODZIK STARSZY U-13 rocznik 2006
Płocka I Liga – D1
Kolejka 1. 01.09.2018 (sobota) Orkan – Wisła I Płock godz. 10.30
Kolejka 2. 08-09.09.2018 FEA II Łąck – Orkan
Kolejka 3. 15.09.2018 (sobota) Orkan – Kasztelan Sierpc godz. 10.30
Kolejka 4. 22-23.09.2018 Huragan Bodzanów – Orkan
Kolejka 5. 29.09.2018 (sobota) Orkan – Królewscy Płock godz. 10.30
Kolejka 6. 06-07.10.2018 Mazowia Słubice – Orkan
Kolejka 7. 13.10.2018 (sobota) Orkan – Soccer Słupno godz. 10.30
Kolejka 8. 20-21.10.2018 Wisła II Płock – Orkan
Kolejka 9. 27.10.2018 (sobota) Orkan – Zryw Bielsk godz. 10.30
Kolejka 10. 03-04.11.2018 Wisła Głównia Sobowo – Orkan
Kolejka 11. 10.11.2018 (sobota) Orkan – FEA I Łąck godz. 10.30

MŁODZIK MŁODSZY U-12 rocznik 2007
Płocka II Liga – D2
Kolejka 1. 25-26.08.2018 Orkan pauzuje
Kolejka 2. 29.08.2018 (środa) Orkan – GKS Góra godz. 17.00
Kolejka 3. 01-02.09.2018 Polonia Radzanowo – Orkan
Kolejka 4. 08.09.2018 (sobota) Orkan – Orzeł Goleszyn godz. 11.00
Kolejka 5. 12.09.2018 Świt Staroźreby – Orkan
Kolejka 6. 15.09.2018 (sobota) Orkan – Start Proboszczewice godz. 13.00
Kolejka 7. 22-23.09.2018 Bzura Chodaków – Orkan
Kolejka 8. 29-30.09.2018 Orkan pauzuje
Kolejka 9. 06-07.10.2018 GKS Góra – Orkan
Kolejka 10. 13.10.2018 (sobota) Orkan – Polonia Radzanowo godz. 13.00
Kolejka 11. 20-21.10.2018 Orzeł Goleszyn – Orkan
Kolejka 12. 27.10.2018 (sobota) Orkan – Świt Staroźreby godz. 13.00
Kolejka 13. 03-04.11.2018 Start Proboszczewice – Orkan
Kolejka 14. 10.11.2018 (sobota) Orkan – Bzura Chodaków godz. 13.00

UWAGA: Terminarz Orkana zostanie zgłoszony do POZPN w sierpniu. Daty i godziny mogą ulec zmianie po rozpatrzeniu wniosku złożonego przez klub do MOSiR.