Orkan Sochaczew. TERMINARZE

0
21

TERMINARZE: Wszystkie drużyny – uzupełnienie: 23.03.2019

Daty i godziny meczy u siebie ustalają organizatorzy. Organizatorzy muszą podać w extranecie PZPN datę i godzinę meczu na dwa tygodnie przed rozgrywkami. Po podaniu informacji o meczu, można zaproponować zmianę na inny termin, więc może się coś zmienić.

Post będzie uzupełniany jak tylko otrzymam informacje o terminie meczów z poszczególnych klubów.

SENIORZY
Płocka Klasa B
Runda wiosenna
10. 2019.04.07 Relax Miszewo Murowane – Orkan 0:3 walkower
11. 2019.04.13-14 Czarni Rempin – Orkan
12. 2019.04.28 (Niedziela) Lwówianka Lwówek – Orkan g. 15.00
13. 2019.05.04 (Sobota) Orkan – Huragan Bodzanów g. 17.00
14. 2019.05.11 (Sobota) Orkan – Zjednoczeni Bulkowo g. 17.00
15. 2019.05.19 (Niedziela) Unia II Czermno – Orkan g. 18.00
16. 2019.05.25-26 Sparta Mochowo – Orkan

JUNIORZY MŁODSI
Płocka II liga B2 (U-16) – rocznik 2003
Sezon wiosenny
1. 2019.04.06 (Sobota) Orkan – Mazur Gostynin g. 11.0
2. 2019.04.14 (Niedziela) Start Proboszczewice – Orkan g. 12.30
3. 2019.04.27 (Sobota) Orkan – Skrwa Łukomie g. 13.00
4. 2019.05.04-05 Bzura Chodaków – Orkan
5. 2019.05.11 Orkan Sochaczew – pauzuje
6. 2019.05.18-19 Mazur Gostynin – Orkan
7. 2019.05.25 (Sobota) Orkan – Start Proboszczewice g. 13.00
8. 2019.06.01-02 Skrwa Łukomie – Orkan
9. 2019.06.08 (Sobota) Orkan – Bzura Chodaków g. 13.00
10 2019.06.15 Orkan – pauzuje

TRAMPKARZE
Płocka I liga C1 (U-15) – rocznik 2004/05
Sezon wiosenny
1. 2019.03.23 (Sobota) Delta Słupno – Orkan g. 11.00
2. 2019.03.30 (Sobota) Orkan – Wisła Nowy Duninów g. 11.00
3. 2019.04.07 (Niedziela) Błękitni Gąbin – Orkan g. 16.00
4. 2019.04.13 (Sobota) Orkan – Kasztelan Sierpc g. 10.00
5. 2019.04.19 (Piątek) Unia Iłów – Orkan g. 12.00
6. 2019.04.20-21 Stegny Wyszogród – Orkan
7. 2019.05.04 (Sobota) Orkan – Unia Czermno g. 11.00
8. 2019.05.11 (Sobota) Orkan – Delta Słupno g. 13.00
9. 2019.05.18 (Sobota) Wisła Nowy Duninów – Orkan g. 11.00
10. 2019.05.22 (Środa) Orkan – Błękitni Gąbin g. 17.0
11. 2019.05.25 (Sobota) Kasztelan Sierpc – Orkan g. 10.00
12. 2019.06.01 (Sobota) Orkan – Unia Iłów g. 11.00
13 2019.06.08-09 Orkan – Stegny Wyszogród
14. 2019.06.15 (Sobota) Unia Czermno – Orkan g. 11.00

MŁODZICY STARSI
Płocka I liga D1 (U-13) – rocznik 2006
Runda wiosenna
12. 2019.03.30 (Sobota) SSM I Wisła Płock – Orkan —– przełożony na 2019.04.13
13. 2019.04.06 FEA II Łąck – Orkan 0:3 walkower
—– w tym terminie 2019.04.06 (sobota) odbędzie się przełożony mecz z 21 kolejki:          Orkan – Wisła Główina Sobowo godz. 16.00
14. 2019.04.13 Orkan – pauzuje
—– w tym terminie 2019.04.13 (sobota) odbędzie się przełożony mecz z 12 kolejki:          SSM I Wisła Płock – Orkan godz. 13.00
15. 2019.04.27 (Sobota) Orkan – Huragan Bodzanów g. 10.00
16. 2019.05.04 Królewscy Płock – Orkan 0:3 walkower
17. 2019.05.11 (Sobota) Orkan – Mazowia Słubice g. 10.00
18. 2019.05.18-19 Soccer Słupno – Orkan
19. 2019.05.25 (Sobota) Orkan – SSM II Wisła Płock g. 10.00
20. 2019.06.01 (Sobota) Zryw Bielsk – Orkan g. 14.00
21. 2019.06.08 (Sobota) Orkan – Wisła Główina Sobowo —– przełożony na 2019.04.06
22. 2019.06.15 FEA II Łąck – Orkan 0:3 walkower

MŁODZICY MŁODSI
Płocka II liga D2 (U-12) – rocznik 2007
Runda wiosenna
1. 2019.04.06 (Sobota) Orkan – GKS Góra g. 14.00
2. 2019.04.14 (Niedziela) Błękitni Gąbin – Orkan g. 14.00
3. 2019.04.27 (Sobota) Orkan – Zorza Szczawin g. 11.00
4. 2019.05.04-05 AP Bzura Chodaków – Orkan
5. 2019.05.12 (Niedziela) Orkan – Polonia Radzanowo g. 11.00
6. 2019.05.18-19 Sparta Mochowo – Orkan
7. 2019.05.25 Orkan – pauzuje
8. 2019.06.01 (Sobota) Orkan – Start Proboszczewice g. 13.00
9. 2019.06.09 (Niedziela) Mazur Gostynin – Orkan g. 11.00