Orkan Sochaczew. Terminarze

0
30

TERMINARZE: Wszystkie drużyny – uzupełnienie: 8.08.2019

Post jest uzupełniany na bieżąco jak tylko otrzymam informacje o terminie meczów z poszczególnych klubów.

Daty i godziny meczy u siebie ustalają organizatorzy. Organizatorzy muszą podać w extranecie PZPN datę i godzinę meczu na dwa tygodnie przed rozgrywkami. Po podaniu informacji o meczu, można zaproponować zmianę na inny termin, więc może się coś zmienić.

SENIORZY
Płocka Klasa A
Runda jesienna
1. 24.08.2019 (sobota) Orkan – Stegny Wyszogród g. 17.00
2. 31.08.2019 (sobota) Orkan – Sparta Mochowo g. 17.00
3. 7/8.09.2019 Błyskawica Lucień – Orkan
4. 14.09.2019 (sobota) Orkan – Wicher Cieszewo g. 17.00
5. 21/22.09.2019 ULKS Ciółkowo – Orkan
6. 28.09.2019 (sobota) Orkan – Start Proboszczewice g. 16.00
7. 5/6.10.2019 Spójnia Mała Wieś – Orkan
8. 12.10.2019 (sobota) Orkan – Szopen Sanniki g. 15.30
9. 19.10.2019 (sobota) Zorza Szczawin Kościelny – Orkan g.15.30
10. 26.10.2019 (sobota) Orkan – Mazowia Słubice g. 15.00
11. 2/3.11.2019 GKS Góra – Orkan

PUCHAR POLSKI
1. 10.08.2019 (sobota) Orkan – Pogoń Słupia g. 17.30

JUNIORZY MŁODSI 1
Płocka I liga B1 (U-17) – rocznik 2003
Runda Jesienna
1. 31.08/01.09.2019 Orzeł Goleszyn – Orkan
2. 7/8.09.2019 Orkan pauzuje
3. 15.09.2019 (niedziela) Orkan – Bzura Chodaków g. 16.30
4. 21/22.09.2019 Start Proboszczewice – Orkan
5. 29.09.2019 (niedziela) Orkan – Skrwa Łukomie g. 15.30
6. 6.10.2019 (niedziela) Orkan – Orzeł Goleszyn g. 11.00
7. 12/13.10.2019 Orkan pauzuje
8. 19/20.10.2019 Bzura Chodaków – Orkan
9. 27.10.2019 (niedziela) Orkan – Start Proboszczewice g. 14.00
10. 2/3.11.2019 Skrwa Łukomie – Orkan

JUNIORZY MŁODSI 2
Płocka I liga B2 (U-16) – rocznik 2004/2005
Runda Jesienna
1. 31.08/01.09.2019 Pegaz Drobin – Orkan
2. 7.09.2019 (sobota) Amator Maszewo – Orkan g. 15.30
3. 14.09.2019 (sobota) Orkan – Kasztelan Sierpc g. 13.00
4. 21.09.2019 (sobota) Unia Czermno – Orkan godz. 11.00
5. 28.09.2019 (sobota) Orkan – Szopen Sanniki g. 12.30
6. 5.10.2019 (sobota) Orkan – Pegaz Drobin g.14.00
7. 12.10.2019 (sobota) Orkan – Amator Maszewo g. 11.00
8. 19/20.10.2019 Kasztelan Sierpc – Orkan
9. 27.10.20 (niedziela) Orkan – Unia Czermno g.11.00
10. 2/3.11.2019 Szopen Sanniki – Orkan

TRAMPKARZE
Płocka I liga C1 (U-14) – rocznik 2006
Runda Jesienna
1. 31.08/01.09.2019 Soccer Słupno – Orkan
2. 7/8.09.2019 Orkan pauzuje
3. 14.09.2019 (sobota) Orkan – Błękitni Gąbin g. 10.00
4. 21.09.2019 (sobota) Wisła Główina Sobowo – Orkan g. 13.00
5. 28.09.2019 (sobota) Orkan – Wisła Płock g. 10.00
6. 5.10.2019 (sobota) Orkan – Soccer Słupno g. 10.00
7. 12/13.10.2019 Orkan pauzuje
8. 19/20.10.2019 Błękitni Gąbin – Orkan
9. 26.10.2019 (sobota) Orkan – Wisła Główina Sobowo g. 10.00
10. 2.11.2019 (sobota) Wisła Płock – Orkan g. 11.00

MŁODZICY 1
Płocka II liga D1 (U-13) – rocznik 2007
Runda Jesienna
1. 24/25.08.2019 Orzeł Goleszyn – Orkan
2. 28.08.2019 (środa) Orkan pauzuje
3. 31.08.2019 (sobota) Orkan – Mazur Gostynin g. 11.00
4. 7/8.09.2019 Delta Słupno – Orkan
5. 15.09.2019 (niedziela) Orkan – Świt Staroźreby g.11.00
6. 18.09.2019 (środa) Start II Proboszczewice – Orkan
7. 21.09.2019 (sobota) Orkan – Sparta Mochowo g. 13.00
8. 29.09.2019 (niedziela) Orkan – Orzeł Goleszyn g. 11.00
9. 5/6.10.2019 Orkan pauzuje
10. 12/13.10.2019 Mazur Gostynin – Orkan
11. 19.10.2019 (sobota) Orkan – Delta Słupno g. 11.00
12. 27.10.2019 (niedziela) Świt Staroźreby – Orkan g. 10.00
13. 2.11.2019 (sobota) Orkan – Start II Proboszczewice g. 11.00
14. 9/10.11.2019 Sparta Mochowo – Orkan

MŁODZICY 2
Płocka II liga D2 (U-12) – rocznik 2008
Runda Jesienna
1. 31.08/01.09.2019 Sparta Płock – Orkan
2. 7.09.2019 (sobota) Orkan – Skrwa Łukomie g. 11.00
3. 14/15.09.2019 Pogoń Słupia – Orkan
4. 21/22.09.2019 Lwówianka Lwówek – Orkan
5. 29.09.2019 (niedziela) Orkan – Szopen Sanniki g. 13.00
6. 6.10.2019 (niedziela) Orkan – Sparta Płock g. 14.00
7. 12/13.10.2019 Skrwa Łukomie – Orkan
8. 19.10.2019 (sobota) Orkan – Pogoń Słupia g. 13.00
9. 26.10.2019 (sobota) Orkan – Lwówianka Lwówek g. 12.30
10. 2/3.11.2019 Szopen Sanniki – Orkan