Orkan Sochaczew. Terminarze

0
49

TERMINARZ: Junior Młodszy – rocznik 2003

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej – delegatura Płock podała na swojej stronie terminarze drużyn młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2019/2020.

Dokładne daty i godziny meczów podają gospodarze.

Płocka I liga B1 (U-17) – rocznik 2003
Kolejka 1: 28-29.03.2020 (sobota-niedziela) Orzeł Goleszyn – Orkan
Kolejka 2:   4-5.04.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Sparta Mochowo
Kolejka 3: 18.04.2020 (środa) Start Proboszczewice – Orkan
Kolejka 4: 25-26.04.2020 (sobota-niedziela) SSM Wisła Płock – Orkan
Kolejka 5:   9-10.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Skrwa Łukomie
Kolejka 6: 16-17.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Orzeł Goleszyn
Kolejka 7: 23-24.05.2020 (sobota-niedziela) Sparta Mochowo – Orkan
Kolejka 8: 30-31.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Start Proboszczewice
Kolejka 9:   6-7.06.2020 (sobota-niedziela) Orkan – SSM Wisła Płock
Kolejka 10: 13-14.06.2020 (sobota-niedziela) Skrwa Łukomie – Orkan

.

 

.

TERMINARZ: Trampkarz – rocznik 2006

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej – delegatura Płock podała na swojej stronie terminarze drużyn młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2019/2020.

Płocka I liga C1 (U-14) – rocznik 2006
Kolejka 1: 21-22.03.2020 (sobota-niedziela) Sparta Płock – Orkan
Kolejka 2: 28-29.03.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Wisła Płock
Kolejka 3:   4-5.04.2020 (sobota-niedziela) Wisła Nowy Duninów – Orkan
Kolejka 4: 10-04-2020 (piątek) Orkan – Spójnia Mała Wieś
Kolejka 5: 18.04.2020 (środa) Wisła Główina Sobowo – Orkan
Kolejka 6: 25-26.04.2020 (sobota-niedziela) Zryw Bielsk – Orkan Sochaczew
Kolejka 7:  9-10.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Huragan Bodzanów
Kolejka 8: 16-17.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Sparta Płock
Kolejka 9: 23-24.05.2020 (sobota-niedziela) Wisła Płock – Orkan
Kolejka 10: 27-05-2020 (środa) Orkan – Wisła Nowy Duninów
Kolejka 11: 30-31.05.2020 (sobota-niedziela Spójnia Mała Wieś – Orka
Kolejka 12:   6-7.06.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Wisła Główina Sobowo
Kolejka 13: 13-14.06.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Zryw Bielsk
Kolejka 14: 20-21.06.2020 (sobota-niedziela) Huragan Bodzanów – Orkan

.

.

TERMINARZ: Młodzik Młodszy – rocznik 2008/09

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej – delegatura Płock podała na swojej stronie terminarze drużyn młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2019/2020.

Dokładne daty i godziny meczów podają gospodarze.

Płocka I liga D2 (U-12) – rocznik 2008/2009
Kolejka 1: 21-22.03.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Wisła I Płock
Kolejka 2: 28-29.03.2020 (sobota-niedziela) Błękitni Gąbin – Orkan
Kolejka 3:   4-5.04.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Delta Słupno
Kolejka 4: 10-04-2020 (piątek) Królewscy Płock – Orkan
Kolejka 5: 18.04.2020 (środa) Orkan – pauzuje
Kolejka 6: 25-26.04.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Lwówianka Lwówek
Kolejka 7:  9-10.05.2020 (sobota-niedziela) FEA Gostynin – Orkan
Kolejka 8: 16-17.05.2020 (sobota-niedziela) Wisła I Płock – Orkan
Kolejka 9: 23-24.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Błękitni Gąbin
Kolejka 10: 27-05-2020 (środa) Delta Słupno – Orkan
Kolejka 11: 30-31.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Królewscy Płock
Kolejka 12:   6-7.06.2020 (sobota-niedziela) Orkan – pauzuje
Kolejka 13: 13-14.06.2020 (sobota-niedziela) Lwówianka Lwówek – Orkan
Kolejka 14: 20-21.06.2020 (sobota-niedziela) Orkan – FEA Gostynin

.

.

TERMINARZ: Młodzik Młodszy – rocznik 2007/2008

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej – delegatura Płock podała na swojej stronie terminarze drużyn młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2019/2020.

Dokładne daty i godziny meczów podają gospodarze.

Płocka II liga D1 (U-13) – rocznik 2007/2008
Kolejka 1: 21-22.03.2020 (sobota-niedziela) Świt Staroźreby – Orkan
Kolejka 2: 28-29.03.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Pegaz Drobin
Kolejka 3: 4-5.04.2020 (sobota-niedziela) Wicher Cieszewo – Orkan
Kolejka 4: 10-04-2020 (piątek) Orkan – pauzuje
Kolejka 5: 18.04.2020 (środa) Orkan – Start I Proboszczewice
Kolejka 6: 25-26.04.2020 (sobota-niedziela) Orzeł Goleszyn – Orkan
Kolejka 7: 9-10.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Bzura Chodaków
Kolejka 8: 16-17.05.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Świt Staroźreby
Kolejka 9: 23-24.05.2020 (sobota-niedziela) Pegaz Drobin – Orkan
Kolejka 10: 27-05-2020 (środa) Orkan – Wicher Cieszewo
Kolejka 11: 30-31.05.2020 (sobota-niedziela) Spójnia Orkan – pauzuje
Kolejka 12: 6-7.06.2020 (sobota-niedziela) Start I Proboszczewice – Orkan
Kolejka 13: 13-14.06.2020 (sobota-niedziela) Orkan – Orzeł Goleszyn
Kolejka 14: 20-21.06.2020 (sobota-niedziela) Bzura Chodaków – Orkan

.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*