Orkan Sochaczew. Turniej: Młodzicy 1

0
48

W sobotę dwie drużyny Młodzików rocznik 2007 i 2008 KS „Orkan” Sochaczew wystąpiły w pierwszym tegorocznym Halowym Turnieju K.S. „Orkan” Sochaczew pod patronatem i o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew Piotra Osieckiego.

Turniej otworzyli i zamknęli: Agata Kalińska – naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych, Jadwiga Sikorska – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6, Józef Szajewski – prezes KS Orkan Sochaczew.

WYNIKI (mecze po 12 minut):
1. Orkan I Sochaczew – Tur Jaktorów 0:4
2. Orkan II Sochaczew – Guzovia Guzów 1:0 Stanisław Leszczyński.
3. Orzeł Kampinos – KS Teresin 0:6
4. Piast Feliksów – Manchatan Nowy Kawęczyn 3:2
5. Tur Jaktorów – Guzovia Guzów 4:0
6. Orkan I Sochaczew – KS Teresin 1:2 Hubert Ptasiński.
7. Orkan II Sochaczew – Manchatan Nowy Kawęczyn 5:0 Oskar Kaźmierczak, Oliwier              Mroczek, Stanisław Leszczyński, Wiktor Stolarski, samobójcza.
8. Piast Feliksów – Orzeł Kampinos 8:0
9. Guzovia Guzów – KS Teresin 0:3
10. Manchatan Nowy Kawęczyn – Tur Jaktorów 0:1
11. Orkan I Sochaczew – Piast Feliksów 0:3
12. Orkan II Sochaczew – Orzeł Kampinos 5:0 Franciszek Stawicki -2, Stanisław                        Leszczyński -2, Oskar Kaźmierczak.
13. KS Teresin – Manchatan Nowy Kawęczyn 1:0
14. Guzovia Guzów – Piast Feliksów 0:4
15.Orzeł Kampinos – Tur Jaktorów 0:7
16. Orkan I Sochaczew – Orkan II Sochaczew 1:1 Antoni Haczykowski, Patryk Świątek /            Franciszek Stawicki.
17. KS Teresin – Piast Feliksów 0:0
18. Guzovia Guzów – Manchatan Nowy Kawęczyn 1:2
19. Tur Jaktorów – Orkan II Sochaczew 3:0
20. Orkan I Sochaczew – Orzeł Kampinos 3:1 Hubert Ptasiński, Cezary Orlikowski, Adam           Wosiński.
21. Orkan II Sochaczew – KS Teresin 1:2 Oliwier Mroczek.
22. Tur Jaktorów – Piast Feliksów 0:0
23. Orkan I Sochaczew – Manchatan Nowy Kawęczyn 1:5 Antoni Haczykowski.
24. Orzeł Kampinos – Guzovia Guzów 1:5
25. Piast Feliksów – Orkan II Sochaczew 0:2 Oskar Kaźmierczak, Stanisław Leszczyński.
26. KS Teresin – Tur Jaktorów 0:2
27. Orkan I Sochaczew – Guzovia Guzów 4:2 Hubert Ptasiński -2, Patryk Świątek,                    samobójcza.
28. Orzeł Kampinos – Manchatan Nowy Kawęczyn 0:5

KOLEJNOŚĆ: 1. Tur Jaktorów, 2. KS Teresin, 3. Piast Feliksów, 4. Orkan II Sochaczew, 5. Manchatan Nowy Kawęczyn, 6. Orkan I Sochaczew, 7. Guzovia Guzów, 8. Orzeł Kampinos.

SKŁAD (Orkan I): Jędrzej Kuśmierczyk, Patryk Światek, Antoni Haczykowski, Cezary Orlikowski, Hubert Ptasiński, Daniel Piętak, Adam Małczak, Adam Wosiński.

SKŁAD (Orkan II): Antoni Ilczuk, Franciszek Stawicki, Stanisław Leszczyński, Oliwier Mroczek, Oliwier Sabalski, Eryk Makulski, Oskar Kaźmierczak, Wiktor Stolarski.

Nagrody Indywidualne:
Najlepszy bramkarz turnieju: Kacper Penda (Tur Jaktorów)
Najlepszy zawodnik turnieju: Kajetan Wojciechowski (Tur Jaktorów)
Najlepszy strzelec turnieju: Alan Pindor (Manchatan Nowy Kawęczyn)
Prezent dla jedynej grającej dziewczynki od Sekcji Sympatyków Stowarzyszeń Piłki Nożnej Orkan Sochaczew: Patrycja Krajewska (Manchatan Nowy Kawęczyn)

Sędziowie:
Waldemar Kaniewski, Paweł Wieczorek

Obsługa stolika spikera:
Tomasz Sobieraj, Grzegorz Kucharski

Obsługa medyczna:
Izabela Łuczyńska

.