Orkan Sochaczew. Wyniki

0
35

WYNIKI LIGOWE: Seniorzy, Juniorzy Młodsi, Trampkarze, Młodzicy Starsi, Młodzicy Młodsi.

SENIORZY

Skład: Dawid Kuśmider, Radosław Jaworski, Łukasz Kobierecki, Radosław Strzelczyk / Kamil Śmigiel, Robert Kołodziejczak, Grzegorz Affek, Adrian Rzeźniczek, Patryk Malinowski, Przemysław Bardziński /Damian Maćkiewicz, Hubert Majszak/ Jakub Pietrzyk, Cezary Czarnecki.

B-klasa, grupa Płock, 13. kolejka.

4.05.2019

Orkan Sochaczew – KS Huragan Bodzanów 3:1 (3:0)

Cezary Czarnecki show! To ten zawodnik Orkana Sochaczew zrobił różnicę. Według niektórych kibiców strzelił wszystkie trzy gole, według innych – „tylko” dwa.

Pierwsze trafienie dla Orkana padło po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego. Piłkarz gospodarzy – przyjmijmy, że wspomniany Cezary – trącił piłkę uchem, a ta wpadła przy słupku do bramki. Po tym golu poziom gry znacząco spadł na kilkanaście minut. Drugi gol to wspaniała indywidualna akcja Czarka, który przebiegł pół boiska, minął kilku rywali i umieścił piłkę w siatce. Chwilę później sochaczewska publiczność po raz kolejny wzniosła ręce w geście triumfu. Uderzenie Czarneckiego zza pola karnego, piłka odbiła się za linią bramkową, wróciła na plac gry, ale sędzia nie miał wątpliwości. 3:0!

Po przerwie oglądaliśmy bardzo senną grę. Nikt już nie próbował atakować – Orkan miał dużą przewagę, Huragan nie wierzył w osiągnięcie korzystnego wyniku. W końcu trener gości przeprowadził dwie zmiany i gra nieco się ożywiła. Efektem był gol dla Huraganu, jak się okazało, honorowy. Orkanowi już nie zależało na przyciśnięciu rywala, Huragan nie potrafił po raz drugi ugryźć gospodarzy i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi, kibicowi Bzury Chodaków, z którym oglądałem to spotkanie

Widzów: Mogło być ich nawet 100.

Boisko. Bardzo ładny, wciąż przebudowywany stadion. Po jednej stronie mamy krytą trybunę. W planach jest zrobienie bieżni i zainstalowanie sztucznego oświetlenia.