Orkan Sochaczew. XII kolejka Płockiej Klasy B

0
19

Szopen Sanniki

 

 

W niedzielę Seniorzy KS Orkan Sochaczew grają na wyjeździe w Sannikach z Szopenem.

SENIORZY

Płocka Klasa B

XII kolejka 
24.04.2016 (niedziela) godz. 17.00

Szopen Sanniki – Orkan Sochaczew 

Inne mecze w tej kolejce:
Błękitni Gąbin – Orkan Lelice
Czarni Rempin – Olimpia Gozdowo 3:0 walkower
Lwówianka Lwówek – Mazowia Słubice
Relax Miszewo Murowane – pauzuje

Następne spotkania:
13. 30.04.2016 (S) Orkan Sochaczew – Relax Miszewo Murowane g. 17.00
14. 7-8.05.2016 (S. N) Orkan Sochaczew – pauzuje
15. 15.05.2016 (N) Orkan Lelice – Orkan Sochaczew g. 11.00
16. 21-22.05.2016 (S. N) Orkan Sochaczew – Olimpia Gozdowo 3:0 walkower
Olimpia wycofała się z rozgrywek.
17. 29.05.2016 (N) Mazowia Słubice – Orkan Sochaczew godz. 14.00
18. 5.06.2016 ( N) Orkan Sochaczew – Lwówianka Lwówek godz. 16.00

..………………………………………………………

OLDBOY

………………………………………………………..

Mazowiecka Liga Oldbojów – grupa B

Oldboje wycofali się z rozgrywek.

Turniej:
23.04.2016 (sobota) początek 11.00
Sochaczew (Kąty – boisko za salonem meblowym M&M)

………………………………………………………..

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

………………………………………………………..

Płocka I Liga Juniorów Młodszych (U-16) – rocznik 2000/2001

IV kolejka
23-24.04.2016 (sobota-niedziela)

Orkan Sochaczew – pauzuje 

Inne mecze w tej kolejce:
Kormoran Łąck – Pegaz Drobin
Zorza Szczawin – Sparta Mochowo
ULKS Ciółkowo – Świt Staroźreby

Następne spotkania:
5. 27.04.2016 (Śr) Orkan Sochaczew – Kormoran Łąck g. 17.00
6. 4.05.2016 (Śr) Zorza Szczawin – Orkan Sochaczew g. 17.30
7. 07.05.2016 (S) Orkan Sochaczew – ULKS Ciółkowo g. 13.00
8. 14.05.2016 (S) Orkan Sochaczew – Świt Staroźreby g. 11.00
9. 20.05.2016 ( Pt) Sparta Mochowo – Orkan Sochaczew g. 17.00
10. 08.06.2016 (Śr) Orkan Sochaczew – Pegaz Drobin g. 17.30
11. 30.05-01.06.2016 (S-N) Orkan Sochaczew – pauzuje
12. 04.06.2016 (S) Kormoran Łąck – Orkan Sochaczew g. 15.00
13. 12.06.2016 (N) Orkan Sochaczew – Zorza Szczawin g. 11.oo
14. 19.06.2016 (N) ULKS Ciółkowo – Orkan Sochaczew g. 13.oo
…………………………………………………………

Płocka I Liga Młodzików(U-12) – grupa B – rocznik 2004/2005

Wstępne terminy:
1. 07.05.2016
2. 21.05.2016
3. 04.06.2016
4. 11.06.2016
5. 18.06.2016

…………………………………………………………

Płocka liga Orlików (U-10) – grupa A – rocznik 2006

Wstępne terminy:
1. 07.05.2016
2. 14.05.2016
3. 21.05.2016
4. 04.06.2016
5. 11.06.2016
6. 25.06.2016

…………………………………………………………

Płocka Liga Żaków (U-9) – grupa A– rocznik 2007 i młodsi

Wstępne terminy:
1. 08.05.2016
2. 15.05.2016
3. 22.05.2016
4. 29.06.2016
5. 12.06.2016
6. 25.06.2016

…………………………………………………………

UWAGA: Klub oraz trener zastrzegają sobie zmianę daty, miejsca i godziny meczu bez informowania o tych zmianach administratora serwisu. Więc proszę sprawdzać podane powyżej informacje.

 

Andriej