Ostatnie dni na zapisy. Rusza liga badmintona

Już niebawem, bo 7 września rusza kolejny sezon Indywidualnej Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego, której organizatorem jest Stowarzyszenie „Przez Sport w Przyszłość”. 

Rozgrywki rozpoczynają się w sobotę, 7 września o 16.30 tradycyjnie w hali sportowej Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie. Mecze będą rozgrywane w następujących kategoriach: Liga Kobiet, Super Liga Męska, Liga Open, Liga 45+ oraz Mixt.

Udział w rozgrywka mogą brać wszyscy chętni, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.badzio.pl w zakładce Liga LBPS. –  Już dziś zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową, znajdziecie nas także na profilu facebook.com/BadmintonSochaczew- zachęca Sebastian Wiśniewski, prezes Stowarzyszenia „Przez Sport w Przyszłość”.

Stowarzyszenie serdecznie zaprasza także do udziału w sportowych – badmintonowych turniejach organizowanych na terenie powiatu sochaczewskiego a tym samym do śledzenia profilu Fb, bo tam zawsze na bieżące zamieszczane są wszelkie informacje, w tym zapowiedzi sportowych i nie tylko przedsięwzięć.

.