Otwarcie Lidla w czwartek 27 czerwca 7:00 – szczegóły

0
298

W czwartek, 27 czerwca, nastąpi długo oczekiwane przez mieszkańców Sochaczewa otwarcie sklepu Lidl. Z mapy naszego miasta zniknie kolejna handlowa biała plama, a oglądane w telewizji reklamy nabiorą rzeczywistego wymiaru. Zapraszamy w przyszły czwartek na reportaż z otwarcia sklepu.

.

.

Informacja prasowa

OTWARCIE PIERWSZEGO SKLEPU LIDL W SOCHACZEWIE

27 czerwca o godzinie 7:00 przy ul. Traugutta 19 otwarty zostanie 1. sklep sieci Lidl Polska w Sochaczewie. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 27 czerwca do soboty 6 lipca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

 

W sklepie Lidl w Sochaczewie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będzie czekać poczęstunek, lody, konkursy z nagrodami oraz wiele produktów w promocyjnych cenach.

Nowy sklep sieci Lidl w Sochaczewie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 99 miejsc parkingowych.

„W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Sochaczewie” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

 

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

 

 

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl

https://www.facebook.com/lidlpolska

https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL