Otwarcie i poświęcenie świetlicy wiejskiej w Mistrzewicach

0
249

9 marca 2018 roku o godz.15.00 odbyło się otwarcie i poświęcenie świetlicy wiejskiej w Mistrzewicach po kapitalnym remoncie, który wykonano ze środków finansowych z Funduszu sołeckiego wsi Mistrzewice oraz z budżetu Gminy Młodzieszyn.

Monika Pietrzyk wójt gminy przywitała zaproszonych gości wśród których byli radni Gminy Młodzieszyn i mieszkańcy wsi, oraz przedstawiła na czym polegał remont , jego koszty i dalsze plany związane z uporządkowaniem terenu wokół świetlicy. Wójt gminy podziękowała Piotrowi Stelmachowi radnemu z Mistrzewic, który dołożył wszelkich starań aby remont został wykonany. Następnie głos zabrał ks. proboszcz Dariusz Kuźmiński, który wyraził swoje zadowolenie z tego, że w naszej gminie jest coraz więcej miejsc w których mogą się spotykać mieszkańcy, następnie poświęcił świetlicę.

Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Ze świetlicy mogą korzystać wszyscy mieszkańcy, można w niej  zagrać w bilard, w tenisa stołowego i zorganizować imprezę, a także w ciągu dnia skorzystać z komputerów które przekazał poseł Maciej Małecki, za co serdecznie dziękujemy.