Packers i Jets zbliżają się do porozumienia z Aaronem Rodgersem

Najbardziej konkretny dowód na topnienie lodu między Packers i Jets pojawił się w poniedziałek, kiedy GM Green Bay Brian Gudkunst przyznał, że jego drużyna nie dostanie w pierwszej rundzie wyboru rozgrywającego Aarona Rodgersa. To stwierdzenie można zinterpretować jako znak, że Packers ostatecznie zrezygnowali z nalegania na pakiet, co podkreśla rezygnacja z 13. ogólnego wyboru w nadchodzącym drafcie.

Ale wskazuje również na możliwość wyboru w pierwszej rundzie w 2024 roku w oparciu o przyszłe wydarzenia.

Charlesa Robinsona z Yahoo Sports Najnowszy jest z ArizonyWszystkie drużyny mogłyby się spotkać i ostatecznie rozstrzygnąć spory w umowie, która staje się coraz bardziej nieunikniona dla dwóch drużyn w obecnym centrum wszechświata NFL.

Powiedziano nam, że Jets rozstali się z parą wyborów w drugiej rundzie. Jak Robinson charakteryzuje obecne rozmowy, Green Bay otrzyma wybór w drugiej rundzie w 2023 roku i wybór w drugiej rundzie w 2024 roku, który może przejść do wyboru w pierwszej rundzie w 2023 roku w oparciu o to, jak Jets poradzą sobie z Rodgersem w drużynie.

Kwestią sporną jest również fakt, że Rodgers, który mówi, że był w 90 procentach skłonny do przejścia na emeryturę, kiedy rozpoczynał pracę nad najnowszym Dark Retreat, spędził tylko rok w Nowym Jorku, zanim nazwał to karierą. Jets chcą ochrony przed taką możliwością, a Big wraca do Nowego Jorku w 2025 roku.

Chociaż nie będzie łatwo przepchnąć umowę poza linię mety, wygląda na to, że dyskusje przekroczyły kwadrat, gdy Packers kopali po piętach w oczekiwaniu na wybór w pierwszej rundzie Nowego Jorku w 2023 roku.

Dlaczego Packers nie mieliby pozwolić, aby wybór w 2024 roku zależał od wyników zespołu i/lub zawodników w 2023 roku? Obie franczyzy używały podobnego urządzenia w 2008 roku, kiedy Brett Favre odbył wędrówkę z zamarzniętej tundry do Oversized Apple. I dlaczego nie chronić Jets przed możliwością, że Rodgers zdecyduje się zakończyć karierę już po jednym sezonie?

READ  Donald Trump: były prezydent oskarżony przez Manhattan Grand Jury

Packers najwyraźniej skończyli z Rodgersem. Cokolwiek dostaną za faceta, który nigdy więcej dla nich nie zagra, to bonus. Jeśli skończą z wyborem w drugiej rundzie w tym roku, a także wyborem w pierwszej rundzie w przyszłym roku, i ostatecznie będą musieli oddać wybór w połowie rundy w 2025 roku, to już jest miły prezent na pożegnanie dla franczyzy. Mentalnie rozstali się z innym rozgrywającym franczyzy — Favre do Rodgersa do Jordan Love w niezdarnej wymianie Baden w samą porę, aby dowiedzieć się, czy pójdą trzy za trzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *