Packers pokonali Wikingów 41-17 i wygrali w 18. tygodniu.

Dobre zdjęcia

Zdarza się.

Packers, którzy zmarli miesiąc temu, pokonali Wikingów 41-17 w czwartym meczu z rzędu.

Wynik eliminuje Commanders i Saints, pozostawiając Packers, Seahawks i Lions żywych na ostatnie miejsce w fazie playoff w NFC. Green Bay zdobędzie dziką kartę, wygrywając z Detroit w 18. tygodniu.

Jeśli tak się stanie, będziesz musiał kogoś poznać Aarona Rodgersa oraz zrewitalizowany zespół Packers w pierwszej rundzie posezonowej.

Packers mieli pięciu różnych graczy, którzy zdobyli przyłożenia, jednego w specjalnych drużynach, jednego w obronie i trzech w ataku.

Wikingowie zajmujący pierwsze miejsce w rankingu spadli na 12-4 po wcześniejszej porażce z Orłami.

Kiedy Wikingowie wygrywają, zbliżają się i wygrywają, ale kiedy przegrywają, zostają zdmuchnięci. Rekord 11 jednobramkowych zwycięstw w tym sezonie. Ich straty to 17, 37, 11, a teraz 24.

Dziś mogło być gorzej.

Wikingowie objęli prowadzenie 3:0, ale nie było to satysfakcjonujące po zablokowanym puntie, który umieścił ich na linii 1 jarda. Nie mogli dostać się do strefy końcowej z jednym Kirk Cousins Absolutny i dwa Dalvina Cooka biegnie

Po prostu się pogorszyło.

Packers zdobyli 41 kolejnych punktów, zanim Wikingowie strzelili dwa razy w czwartej kwarcie.

Rodgers trafił 15 z 24 na 159 jardów i przyłożenie. Biegał też po przyłożenie. AJ Dillon I Roberta Doniona Miał dwa inne ofensywne przyłożenia. Pakowacz powracający Kaysona Nixona Był powrót na 105 jardów i obrona Packers Darnell Savage Miał 75-jardowy pick-szóstkę.

Aarona Jonesa Miał 14 prowadzenia na 111 jardów.

Jair Aleksander Zakryty odbiornik Wikingów Justina Jeffersona Przez większość meczu był czołowym odbierającym w lidze z jednym złapaniem pięciu bramek z 15 jardów. Adama Thielena Miał jeden haczyk na 16 jardów.

Cousins ​​trafił 18 z 31 na 205 jardów z jednym przyłożeniem i trzema przechwytami. Stracił też bramkę.

READ  Naukowcy ujawniają powód, dla którego włosy siwieją wraz z wiekiem

Adriana Amosa I Rudy’ego Forda Green Bay miał również przechwyty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *