Patrol Świętego Mikołaja startuje

0
10

W imieniu Komitetu Społecznego „Patrol Świętego Mikołaja” zapraszam do wzięcia udziału w tegorocznej edycji naszej akcji charytatywnej.

Drodzy Państwo, to już XIII edycja akcji. Ze względu na pandemię będzie musiała przebiegać inaczej niż zwykle. Biorąc pod uwagę ograniczenia i bezpieczeństwo wszystkich biorących udział w akcji musimy wprowadzić zmiany w jej przeprowadzeniu. Mikołaje i Śnieżynki rozwiozą dzieciom prezenty, jak robią to co roku. Monitorujemy sytuację i będziemy się do niej dostosowywać.

Tradycyjnie przygotowujemy Aukcję na rzecz „Patrolu Świętego Mikołaja” Jeśli będzie możliwość jej przeprowadzenia na żywo to przeprowadzimy. Jeśli nie będzie takiej możliwości, zrobimy to w internecie. Niestety w tym roku nie będziemy mogli ze względu na bezpieczeństwo zaprosić Państwa na tradycyjny poczęstunek. Ze względu na sytuację rezygnujemy z koncertu. Aukcja  będzie inna ale mamy nadzieję, że owocna. Jak zawsze do wylicytowania będzie wiele ciekawych eksponatów, już niebawem rozpoczniemy ich prezentację  na naszym patrolowym faceboku, a część pozostanie niespodzianką do dnia Aukcji 🙂

O tym, czy aukcja odbędzie się na żywo, czy też przeniesiemy się do internetu poinformujemy już niebawem.  Mamy kilka pomysłów ale będziemy o nich informować na bieżąco na naszym patrolowym facebooku  i na www.kampinos.pl kiedy już ruszą do realizacji. W tym roku zdecydowaliśmy się także wprowadzić nową możliwość wsparcia naszej inicjatywy. Uruchomiliśmy zbiórkę na portalu pomagam.pl – jeśli chcą ją Państwo wesprzeć, to gorąco do tego zachęcamy! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na pomagam.pl „Patrol Św. Mikołaja”  a potem dokonać wpłaty 🙂

Jedno pozostaje niezmienne. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy. W tygodniu przedświątecznym jak co roku Mikołaje i Śnieżynki wyruszą z paczkami do dzieci. Razem możemy sprawić, że na buziach tych dzieci zagości uśmiech, radość i zadowolenie.  Czas w pandemii jest trudny dla nas wszystkich  tym bardziej razem sprawmy dzieciom radość.

Więcej o naszej akcji można zobaczyć na:

https://www.facebook.com/PatrolSwMikolajaKampinos?ref=hl

Pod numerami telefonów: 730 388 000 – Anna Konopka i 515 108 972 – Magda Konopka  pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jeśli mają Państwo pytania, pomysły czy propozycje prosimy o kontakt.

 

Serdecznie zapraszamy!

Komitet Społeczny „Patrol Świętego Mikołaja”

W imieniu organizatorów

Anna Konopka