Piękny jubileusz sześciu par

0
283

25 listopada w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego, sześć par mieszkańców Sochaczewa obchodziło swoje święto. Przeżyli wspólnie 50 lat. Medale za wieloletni staż małżeński w imieniu Prezydenta RP wręczył im burmistrz Piotr Osiecki.

50 lat wspólnego życia to z pewnością wspaniały jubileusz. Wraz z zasłużonymi parami w urzędzie zjawili się członkowie ich rodzin, aby wspólnie przeżyć te wzruszające momenty. Zebranych powitał burmistrz Piotr Osiecki. W swoim krótkim wystąpieniu podkreślił swój wielki szacunek dla stałości i wzorców, jakie jubilaci przekazali swoim dzieciom.

Każda z sześciu zasłużonych par otrzymała Medale Prezydenta RP. Miasto ze swojej strony zapewniło upominki i kwiaty,  oraz podpisany przez Piotra Osieckiego list gratulacyjny. Odznaczeni to: Krystyna i Antoni Bober, Anna i Marian Bodych, Teresa i Leszek Bryńscy, Elżbieta i Janusz Małeccy, Bożena i Kazimierz Miszczak, Maria i Fredy Musielak.

Jak przystało na tak piękną okoliczność, nie zabrakło toastu i gromko odśpiewanego 100 lat, a przy bardzo smacznym torcie, zebrani wymieniali się wspomnieniami i ciekawymi anegdotami. (seb)